Võtsin maha 10kg, kaalu säilitamine on läinud edukalt!

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 10kg ning ka kaalu säilitamine on läinud edukalt,” räägib dieedipidaja Marika, kelle dieediprotsess kulges sujuvalt.

“Alustasin siis kaaluga 88,3, millele nuumamise faasis lisandus veel 1,8 kg,” sõnab naine. Kaalulangetuse perioodi läbis Marika õnnestunult. “Toitumisega läks väga mõnusalt, 2 nädala pärast olin nii harjunud selle menüüga, et praegugi aja möödumisel minu lemmikuid torte, komme, šokolaadi, saiakesi ei tahagi,” tunnistab naine, et magusaisu on täielikult kadunud. “Dieedi aeg langes kokku kevadega, kus juurvilju oli vähe. Sõin nii palju tomatit ja kurki, et antud momendil ei saa neid isegi vaadata,” naljatleb dieedipidaja.

“Väga aitas elektroonne päevik – täidad hõlpsalt ära ja ise loeb kaloreid,” kiidab naine Dr Simeonsi dieedi tugisüsteemis olevat veebipäevikut. “40 päeva möödumisel oli kaal 76,9 kg. Säilitamise ajal tuli lisaks umbes kilo juurde,” sõnab Marika, olles tulemusega igati rahul. Siiras rõõm on ka kaalu säilimise üle. “Möödunud on juba veel 3 nädalat ning kaal on stabiilne.”

Lisaks kaalulangusele vähenesid ka ümbermõõdud. “Käe ümbermõõt vähenes 7 cm, jala kõige laiem koht 10 cm, rind, 7 cm, puusad 13 cm, talje 14 cm,” loetleb Marika suurepäraseid tulemusi, kuid süües isu kasvab. “Sel talvel ma arvan, et lähen uuele ringile, et täiendavalt veel kaalus alla saada,” sõnab naine enesekindlalt.

Kui Marika lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT