Vilja: “Dr Simeonsi dieediga on kaalulangetamine lihtne”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi pooleteise ringiga 12kg, olemine on palju kergem ning garderoob on välja vahetatud! Programm on lihtne ning nii hämmastav kui see ka ei tundu, nälga tõesti ei tunne,” räägib 54-aastane liikuva eluviisiga Vilja Tallinnast.

Viimase seitse aasta jooksul kerkis naise kehakaal ligi 14kg võrra. “Põhjus oli minu kirglikus armastuses leiva vastu,” muigab naine. Varasemalt on Vilja kokkupuude teiste kaalulangetuslahendustega olnud vähene. “Olen edukalt kaalu langetanud Kaalujälgijate grupis, kuid siis oli kaalulangus mõned kilod ja küllaltki pika aja jooksul.” Muudest dieetidest on küll kuulnud, aga omal nahal proovinud pole.

“Aasta alguses juhtus kätte üks ajakiri, kus sees kirjutis naisest, kes selle meetodi abil kaalu kiiresti kontrolli alla sai,” räägib naine, kuidas Dr Simeonsi dieet temani jõudis. Vilja mõtles, et kuna lubatud protsess pidi kestma vaid 40 päeva ja veel kolm nädalat, ning kaalulangust lubati ka kopsakalt, siis otsustas proovida. “Vahetult jäi selja taha aastavahetus ja korralikud kaetud peolauad – oli hea aeg alustamiseks.”

Hirme dieedipidajal ei olnud, sest ei osanud midagi väga karta. “Lihtsalt tekkis küsimus, et kas see kõik ikka tegelikult ka toimib. Arvasin, et ka näljatunne võib siiski tekkida,” jagab Vilja esialgseid mõtteid.  “Lootsin, et mul õnnestub oma kaalust 13-14kg alla saada,” olid naisel suured ootused. “Ainus asi, mis ma mõtlesin, et võib probleeme tekitada, on see, et ma ei ole väga suur vee jooja, kuid dieedi ajal tuleb seda üpris suures koguses tarbida.”

Kõige enam hämmastas Viljat, et Biolit graanulid lubatult toimisid. “Nälga ei tundnud ja ette antud toiduainetest olid võimalik ka teistele pereliikmetele toit valmis saada,” rõõmustas naine, et programmiga on tõesti lihtne kaalulangetamine. “Kaal hakkas kiiresti langema ja see tegi ainult rõõmu ning andis indu juurde!” Nagu dieediprotsessi juures on loomulik, siis oli ka selliseid päevi, kus kaal seisis ja alla minna ei tahtnud, kuid ega päevad ka vennad pole. “Kindlasti oli suureks abiks teiste kaalulangetajate seltskond foorumi näol, kus käib pidev arutelu ja analüüs, et kes mida on teinud-proovinud ja kuidas see mõjunud on. Väga palju häid ja kasulikke vaatenurki,” soovitab Vilja ka teistele dieedipidajatele.

Stabiliseerimisega kaasnes naise jaoks rohkem võimalusi ja toidulaual oli suurem valik. “Sellel ajal sai ka samu toite teistelegi pereliikmetele pakkuda ja lusti oli kõigil.” Dieedi esimesel 40päevasel täisringil kadus Viljal 10kg ning selle säilitamisega muret polnud. “Eesmärk oli aga alla saada 13-14kg, seega tegin veel pool ringi juurde, mille käigus sain veel 3kg lahti,” lisab naine. Küll aga tunnistab, et erinevate reiside ja maitseelamustega kaal veidi kõigib siia-sinna.

“Kuna kaalu kadus piisavalt, siis kõige enam positiivsust andis just teadmine ja tunne, et kapis toimus garderoobi vahetus. Loomulikult on olemine palju kergem,” jagab Vilja muljeid värskemast enesetundest. Dr Simeonsi dieediprogrammi juures peab naine kõige positiivsemaks ja lihtsamaks aga just seda, et kõik on täpselt ette kirjutatud, juhendmaterjalid selged ja arusaadavad. “Samuti see, et kõik saab netipäevikusse kirja panna ja see teeb protsessi jälgimise kergeks,” kiidab dieedipidaja. “Keerulisuse poolelt – eks proovi leida 40 + 23 päeva järjest, kus mingit ahvatlust ja väljas söömist, sünnipäeva ette ei tule. Sellistel puhkudel oli mul alati keerulisem ahvatlusele vastu panna,” naljatab naine.

“Kui sa ikka tahad oma kilodest vabaneda, siis kaotada pole peale liigse kehakaalu tõesti midagi,” lisab Vilja lõpetuseks. “Kui sul on iseloomu ja tahtmist, siis tasub proovida! Ja kui üksi pole julgust peale hakata, siis kutsu sõbranna ka kampa, koos on kergem ja põnevam toimetada.”

 

 

Kui Vilja lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT