Veronika: “Kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga ületas ootuseid, kaotasin 28kg”

“Alustasin 120kg pealt – esimese ringiga kaotasin 8kg, teise ringiga 9,5kg ja kolmandaga 10,5kg. Kokku 28kg!“ räägib Veronika Rakverest, kelle kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga kulges edukamaks, kui ta oleks osanud oodatagi.

Naise sõnul pole ta kunagi spordiinimene olnud, ent igapäevane töö on väga liikuv. „Kahjuks kaalulangetuseks sellest ei piisanud,“ tunnistab Veronika, kes jõudis Dr Simeonsi dieedini meie teise eduloo, 2 dieediringiga 29kg kaotanud Ivari kaudu.“ Ivari soovitus tundus usaldusväärne ja ma ei kahetse. Dr Simeonsi dieet aitas mul kaalu langetada oma eluviisi muutmata,“ ütleb naine, kes enda sõnul ei teinud midagi muud, kui valis toiduained oma lauale ja nii lihtne see oligi.

Veronika põhieesmärk oli kasvõi natukenegi kaalu langetada: „Dieeti alustades olid mul ootused väiksemad kui saavutasin,“ räägib naine, lisades et kogu protsess oli tema jaoks küllaltki lihtne – uue toitumiskava ja menüüga harjus vaid umbes nädalaga. „Nädala esimesed kolm päeva pidin ehk jälgima end, sest tekkis näksimisisu,“ kuid sai ka sellest üle.

Enesetunne oli kaalulangetajal kogu dieedi vältel hea. „Kõige meeldivam dieedi ajal oli vaadata hommikul kaalu, kui see jälle langenud oli,“ rõõmustab Veronika ning ütleb häid sõnu ka tervisliku seisundi kohta, mis mida päev edasi, muutus ainult paremaks.“ Tundsin, kuidas jalanõusid jalga pannes ei pea enam selleks pingutama. Hakkasin seda tegema märkamata,“ räägib naine, varasemalt oli see tema jaoks pigem ebameeldiv tegevus.

Veronika on praeguseks kindel, et tahab teha veel ühe dieediringi, et jõuda ideaalkaaluni. „Kaal püsib, toiduga ei piira, aga olen aru saanud, et saan kõhu täis väiksematest kogustest kui varem,“ räägib naine ning kiidab dieedi taskukohasust: „Minu jaoks oli dieet odavam kui eelnev toidulaud!“

Dr Simeonsi dieet ei mõjuta Sinu tervist, ega enesetunnet – elad edasi oma igapäevaelu, seejuures langetades kaalu,“ soovitab Veronika teistele ka kätte võtta ja dieet ära proovida. „Kasutan seda dieeti veel seni, kuni olen jõudnud soovitud tulemuseni,“ on naine tänulik ning soovib ka teistele edu oma teekonnal.

 

Kui Veronika lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT