Veiko: “Katsetasin sõprade eeskujul. Dr Simeonsi dieet töötab 100% ning kiiresti”

“Proovisin Dr Simeonsi dieeti tänu tuttavate edulugudele ning kaotasin ühe dieediringiga 17kg. Energiat on palju rohkem ning võin öelda, et dieet töötab kiiresti ning 100%,” räägib Veiko Paidest.

“Minu kaalutõusu põhjuseks on olnud istuv töö arvuti taga ning autoroolis. Selle kõrval polnud eriti aega ega tahtmist liikumiseks,” räägib Veiko. Lisaks olid mehe jaoks tavapärased ebatervislikud eluviisid, sh hilisõhtused söömised. “Kõik see ning veel ka suitsetamisest loobumine viis kaalutõusuni, mis hakkas juba ka takistama jalatsipaelade sidumist.”

Dr Simeonsi dieet oli Veiko jaoks esmane kogemus erinevate dieediprogrammidega. “Ma polnud varem mitte ühtegi dieeti proovinud.” Suureks motivatsiooniks oli tuttavate edukad dieedikogemused. “Üks sõbranna kaotas ühe ringiga 12kg ning teine sõber 19kg. Kui kuulsin neid lugusid, otsustasin ka ise katsetada.” Toetajaks oli Veikole abikaasa, kes solidaarsusest läbis samuti dieedi. “Tema jaoks oli see veidi raske, sest tal puudus varurasv, sellisel kujul nagu minul oli.”

Dieedipidaja eesmärgiks oli kaotada 20kg. “See oli küll päris ambitsioonikas ja jäi ühe ringiga saavutamata, aga teen veel kindlasti teise ringi, et tulemus kätte saada.” Alguses oli mehe jaoks väljakutse leida sobivate toiduainete valik. “Konsultant Aire abiga katsetasime erinevaid alternatiive ja jõudsime minu jaoks sobiva menüüni.” Veikol kujunesid välja oma lemmiktoidud. “Minu lemmikuks oli suitsutatud broilerifilee värske tomatiga. Lisaks meeldisid väga ka õunapäevad.” Konsultandi abi kasutas mees dieedi jooksul päris mitmeid kordi. “Ikka tekivad küsimused, et mis ja kuidas – siis on hea, kui keegi on abiks.”

Veiko tunnistab, et aegajalt tekkis dieedi ajal ka soovi patustada. “Saime ikka õnneks korralikult läbitud. Ka stabiliseerumise ehk kaalulanguse järgne etapp kulges edukalt, kuna oli tekkinud soov ennast liigutada.” Mees liigub nüüd palju rohkem ning 10 000 sammu päevas pole probleem – tõeline kannapööre! “Tervislik seisund on üldiselt väga hea, aga see ei olnud ka enne halb. Energiat on nüüd palju rohkem.”

Veiko julgustab ka teisi dieediteekonda ette võtma, kes soovivad kaalu langetada ning ennast paremini tunda. “Kellel kaal on probleemiks, julgustan kindlasti proovima – kaotada ei ole ju midagi. See töötab 100% ja kiiresti, kui reegleid järgida ja mitte patustada,” ütleb Veiko.

 

Kui Veiko lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT