Uurimistööd ja teaduslikud tõendid

Dr Simeonsi dieeti tuntakse maailmas 1977. aastast, mil ilmus tema töö inglise keeles. Internetist võib leida palju selle dieediga edu saavutanud inimesi kogu maailmast, kelle tulemused tõestavad jätkuvalt, et dr Simeonsi kaalukaotuse ja ainevahetuse normaliseerimise protsess peab paika ning on efektiivne.

Dieet toimib ainult juhul, kui inimesed tegutsevad täpselt dr Simeonsi ettekirjutiste järgi. Allpool on huvilistele nii Dr Simeonsi uurimistööga kui ka kaalulangetuse mõjudega seotud lisalugemist (inglise keeles) – tutvu julgelt!

Dr Simeonsi originaalne uurimustöö

Dr Simeonsi uurimustöö „Naelad ja tollid“ originaal-käsikiri:
Dr A.T.W Simeons, “Pounds and inches”

Originaal-käsikirjal põhinevat raamatut on võimalik soetada inglisekeelsest e-poest Amazon:
www.amazon.com

Sõltumatu eksperti uurimistööd ja kogemus hCG dieediga

Dr Daniel Belluscio rohkem kui 30-aastane kogemus Dr Simeonsi uurimustöö põhjal koostatud dieediprogrammiga on näidanud, et tegemist on lihtsa, turvalise ja efektiivse meetodiga.

Kaalulangetus on abiks 2. tüüpi diabeedi ravimisel

Arvatakse, et 2. tüüpi diabeet on krooniline ja ravimatu haigus, mis nõuab medikamentravi kogu inimese elu. Briti teadlase ja Newcastle’i Ülikooli professori Roy Taylori uuring, mis esitati 2014.a Ameerika diabeedi vastu võitleva organisatsiooni kongressil, tõestab aga vastupidist. Uuringu kohaselt on väga tõenäoline, et seda haigust on võimalik võita, järgides ainult dieeti.

Kaotades kaalu kiiremini, püsib tulemus kauem

Ühes 2010. aastast pärit Florida Ülikooli uuringus analüüsisid teadlased 262 keskealise naise andmeid, kes kaldusid ülekaalulisusele. Uuring näitas, et naised, kes langetavad kaalu kiiremini, suutsid kokkuvõttes kaotada rohkem kilogramme ja hoida tulemust palju pikema aja jooksul.