Triin: “Dieet on lihtne ja mugav, dieedimenüü igati sobilik”

“Dieeti alustades kaalusin 74kg, olles 168cm pikk. Kaotasin 40 päeva jooksul 12kg. Dieedimenüü sobis mulle suurepäraselt, väsimust ja nälga ei tundnud ning turvatunnet andis ka konsultant,” räägib 23-aastane Tartu neiu Triin.

Naine on tegelenud spordiga suurema osa oma elust. “Kaaluprobleem tekkis mul pärast aastast välismaal elamist. Ebaregulaarne toitumine ning võõras mikrokliima seedesüsteemile oli kokkuvõttes pikaaegne stress kogu organismile,” sõnab ta. Eestisse naastes ei tahtnud lisakilod ka treenides kaduda, mistõttu otsis Triin lahendust, et keha taas tasakaalu viia.

“Dr Simeonsi dieedini jõudsin sugulase kaudu, kes oli dieedi tublisti läbinud ning seda ka mulle soovitas,” on Triin taas suurepärane näide sellest, kuidas inimesed just teiste edulugudest motivatsiooni leiavad. Kuna Tartu neiu on alati olnud pigem peenike tüdruk, soovis ta saada tagasi oma varasemat kaalu. “Sugulase tulemused, hea enesetunne ja rahulolu endaga olid silmnähtavad, julgustades mindki proovima,” räägib Triin sellest, mis otsustavaks sai.

“Esialgu oli hirm küll, et ettevõtmine on suur, toitu tuleb kaaluda ning söögikordi planeerida. Ning mis saab veel siis kui kaal ei lange või midagi valesti läheb?” kirjeldab naine sisemisi kartusi enne dieeti. Õnneks oli tugi konsultandi näol olemas ning Triin sai oma kõigile küsimustele kiired vastused. “Hirm kadus niipea, kui nägin, kuidas kaalunumber igapäevaselt langema hakkas. Ma olin tõeliselt õnnelik!”

Dieedi menüüga kohanes neiu kiiresti ja hästi, kuna on alati köögivilju ja puuvilju armastanud. “Minu jaoks oli dieedimenüü suurepärane! Erilist väsimust ma tegelikult ei tundnudki ning minu jaoks kulges dieedi pidamine tegelikult kergelt.” Stabiliseerimisel sõi Triin mõnedel päevadel lubatust veidi rohkem ning erinevat toitu, et anda kehale aineid, millest tunde järgi puudus oli tekkinud. “Kaal on kenasti säilinud viimased neli kuud,” sõnab neiu.

“Kõige  enam nautisin ma dieedi vältel söögitegemist, kuna menüü oli ette antud ning iga söökord teada.” Tavapäraselt kulutab Triin palju rohkem aega, et välja mõelda, mida süüa teha, et toit sisaldaks vajalikke aineid olles mitmekesine ja tervislik, seega dieet tegi elu lihtsamaks. “Kõige keerulisem oli tegelikult dieedi lõpetamine – sest nii mugav oli kava järgi süüa valmistada ning samuti oli kerge olla! Selline toitumislahendus tundus hoidvat keha hästi tasakaalus ning tühja kõhu tunnet ma ka ei mäleta.”

Inimesele, kes kaalub Dr Simeonsi dieedi soetamist ja läbimist, soovitab Triin kõigepealt läbi mõelda, mis eesmärgiga ta dieeti tegema hakkab. “Kui on olemas motivatsioon, mille nimel teha, siis on dieet väga lihtne ning hea lahendus. Kõige suuremaks ohuks ongi vanade harjumuste juurde tagasi pöördumine,” räägib noor naine.

“Olen väga tänulik, et Dr Simeonsi dieediga õnnestus saada uskumatult ruttu selline kaalukaotus tervisele liiga tegemata. Kes on motiveeritud sama saavutama – soovitan!”

 

Kui Triinu lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT