Kõik dieedipaketid sisaldavad järgnevat:

Klikka pealkirjal, et lugeda lähemalt
Suhkruasendaja ksülitool koos dosaatoriga

Preparaat on valmistatud kasutades uusimaid rakendusi energo-informatiivse meditsiini ja bioresonantsteraapia valdkonnas. Tegemist on loodusliku suhkruasendajaksülitooli põhjal valmistatud magusa graanuliga.

Preparaati on ohutu kasutada ning see on täielikult kooskõlas dr Simeonsi dieediga. Pane tähele, et graanulid ei sisalda HCG-hormooni ega teisi komponente, mis piiraksid selle tarbimist!

Dr Simeonsi dieediprotsessi juhend

Juhend on saadaval meie veebilehe tugikeskuses e-raamatuna,mis sisaldab dieediprotsessi täielikku kirjeldust ja kõiki etappe koos üksikasjalike selgitustega selle kohta, mida teha ja kuidas. Selles on olemas kõik vajalik, mida peate teadma, et saada garanteeritud tulemus – kaalulangus 40 päevaga 8–15 kg.

Juhendit on võimalik tellida ka paberkandjal raamatu kujul. Loe lähemalt SIIT!

Interaktiivne veebipäevik

Dr Simeonsi dieedi programm on kättesaadav meie veebilehe tugikeskuses ning aitab teil kindlalt läbida dieediprotsessi.

Interaktiivse veebipäeviku abil saate igapäevaselt infot käesoleva ning järgnevate päevade vajalikest toimingutest, milliseid toiduaineid võite süüa dieedi erinevatel etappidel ning ülevaate selle kohta, palju kcal olete tarbinud. Päevik jälgib teie kaalutõusu ja -langust ning annab samal ajal nõu, mida juhendist lugeda, milliseid foorumeid külastada ja kellele esitada abi saamiseks küsimusi.

Kuid mis kõige olulisem – me teame täpselt, millises etapis olete ning saame kiiresti ja kerge vaevaga aidata teil leida õigel ajal lahendused kõikidele probleemidele, mis võivad dieediprotsessi käigus ilmneda.

Personaalne tugi kodulehe kaudu ja e-maili teel

Kõikidel dieediprotsessi läbivatel inimestel on võimalus esitada küsimusi või kirjutada oma kogemustest foorumis. Foorumile alternatiivina võite saata personaalse kirja oma küsimusega meie konsultantidele.

Vastuse saate juba paari tunni jooksul!

Saada meile oma tellimus ning alustad oma teekonda saledama keha suunas juba mõne päeva pärast!

Saada meile oma tellimus ning alustad oma teekonda saledama keha suunas juba mõne päeva pärast!

Telli dieedipakett siit!

Tellimisvormi täitmiseks kulub vaid 3 minutit!

Sooduspakett

81€
81€
  • Sooduspakett on mõeldud klientidele, kes on saanud Dr Simeonsi dieedi kohta infot oma tuttava kaudu, kes on dieedi juba läbinud.
  • Soodustuse saamiseks on tarvis tellimisvormis märkida soovitajana ära dieedi läbinud inimese täisnimi!

Standardpakett

90€
90€
  • Standardpakett on mõeldud uutele klientidele, kes soovivad Dr Simeonsi dieeti läbida esmakordselt ning kellel puudub soovitaja ehk kes jõudsid omal käel Dr Simeonsi dieedini.

Korduspakett

55€
55€
  • Korduspakett on mõeldud klientidele, kes on vähemalt ühe korra Dr Simeonsi dieedi juba läbinud ning soovivad seda uuesti teha.
  • Soodustuse saamiseks on tarvis tellimisvormis märkida ära oma konsultandi täisnimi!

Sul on küsimusi?

Sul on küsimusi?