Tõnu: “Olen tulemuse üle õnnelik, Simeonsi dieet tõesti toimib!”

“Tegin täispikka programmi läbi ja suutsin alla võtta 14kg,” räägib Tõnu, kelle eesmärk oli jõuda kaalunäiduni 85kg. “Kogu selle perioodi ajal oli väga hea enesetunne ning suurepärane energia. Ja loomulikult tõi kaalulangetamine hea tuju,” sõnab mees, kelle edu saladuseks on Simeonsi dieet.

Tõnu tõdeb, et viimasel ajal on kaaluteema meeste hulgas üha populaarsemaks muutunud. “Pole koosviibimist, kus ei räägitaks kehakaalust. Varasemalt püüdsin neid vestlusi alati vältida, sest polnud ammu kaalul käinud ja tundsin end ümarana,” räägib mees. Suur tõuge kehakaalu vähendamiseks toimus tema jaoks kevadel, mil reisiks kohvrit pakkides avastas pettumusega, et pooled riided ei läinud enam selga. Seekord võttis mees nõuks ka kaalu kontrollida ning vastu vaatas 99,4kg. “See oli jube, meeleolu läks mõrudaks ja kehvaks.”

Enne Dr Simeonsi dieediga lähemalt tutvumist oli tulevane edukas kaalulangetaja igasuguste dieetide suhtes väga skeptiline. “Olin kuulnud vaid, et see dieet on olemas. Suhtumine muutus päeval, kui nägin oma sõpra, kes oli väga palju kaalust alla võtnud.” Kui algselt kahtlustas Tõnu, et tuttavat on haigus tabanud, siis oma üllatuseks kuulis esimest korda Dr Simeonsi dieedist ning jõudis meie konsultantideni. “See oli minu üheks päästerõngaks sellel hetkel, et saada oma kehakaal õigeks,” nendib ta.

Kõige olulisemaks peab Tõnu ettevalmistust enne dieeti. “Kõige suurem ettevalmistus peab olema vaimselt, mina tegin seda peaaegu üks kuu.” Nii küsis mees endalt iga päev, mis elus on kõige tähtsam ning püüdis läbi mõelda, kuidas ta dieediperioodi vastu peab. “Kui olin suutnud leida kõigile küsimustele vastused, panin paika stardikuupäeva. Olin vaimselt väga tugevalt ette valmistunud,” räägib Tõnu ning lisab, et sealjuures oli tal teadmatusest, mis ees ootab, ka mõningane hirm.

Muretsema pani just see, et igal õhtul peab hakkama süüa tegema, mida töö juurde kaasa võtta. “Lisaks sellele, kõik toiduained käivad kaalu järgi ning on vaja teada, mida ja kuidas süüa. See tundus ületamatu.” Kuid mees tegi endale range režiimi ning lõi isikliku jälgimise tabeli, mille järgi tegutses. “Tegin alguses endale ette nädala menüü, et teada, mida poest külmkappi osta,” sõnab Tõnu, märkides, et kõik ettevalmistused tegid teda sisemiselt järjest tugevamaks, seega nädala möödudes muutus kõik automaatseks.

Minu soovitus on, et ärge kartke ennast dieedi alguses nuumata. See tuleb kohe topelt maha, kui alustate dieeti,” räägib mees. Samuti peab Tõnu oluliseks muuta protsess enda jaoks lõbusaks, kasvõi täpse kaalujälgimise tabeli näol. “Kindlasti on olemas mõni inspireeriv tegur, leidke see endale!” Kaalulangetaja sõnul tasub dieeti teha punktuaalselt. “Ei ole mõtet aega raisata kui rikute reegleid. Isiklikult ei soovita ka antud perioodil väga tugevalt sporti teha.”

Tõnu on peale dieedi läbimist ja 14kg kergemana igati rahul. “Võin öelda, et minu meelest asi toimib ja olen õnnelik, et sain infot selle dieedi kohta. Veel õnnelikum, et tegin programmi läbi.” Neli kuud peale dieeti on tagasi tulnud 4kg ning see on meest motiveerinud alustama uue ringiga. “Võtsin nõuks ja alustasin septembris uut kuuri, eks näis siis kuidas teine kord õnnestub ning kas näeb kaalunumbril 79kg ära.”

Lõpetuseks tänab Tõnu isiklikult Dr Simeonsi. “Minu julge soovitus kõigile – see asi, mis tundub ehk esialgu hull, ei ole pooltki nii jube,” sõnab mees muiates.

Kui Tõnu lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT