Sirje: “Dr Simeonsi dieet toimib – boonusena kergem enesetunne ja kiire ainevahetus”

“Oma 164cm pikkuse juures kaalusin alguses 76kg. Dr Simeonsi dieediga kaotasin 9kg. Enesetunne on palju kergem ning ainevahetus kiire – super!” räägib 57-aastane Sirje Kuressaarest.

“Varem tegelesin füüsilise tööga ja polnud kaaluga mingit probleemi,” sõnab dieedipidaja ning seletab praeguse istuva töö mõju. “Olen pidevalt autoroolis, seega liikumise võimalus on vähenenud. Loomulikult on ka vanuselised lisakaalud tulnud, millega ma pole sugugi nõus!” põhjendab Sirje, miks ta kaalulangetamise lahendusi otsima hakkas.

Naine on enne edukat kaalulangetust proovinud mitmeid võimalusi erinevatest dieetidest toidulisanditeni. “Kuulsin oma sõbrannalt Dr Simeoni dieedist ja tulemustest ning see saigi otsustavaks, et soovisin veel proovida,” sõnab Sirje. “Sõbranna kogemus oli eriti positiivne ja sellest saingi jõudu ja usku, et küll mina ka siis saan sellega hakkama.” Üks dieedipidaja kartustest oli ka see, et kodused ei toeta. “Läks hoopis teisiti, sest pere toetas täiel rinnal ning see andis jõudu!”

Sirje oli dieedi alguses väga elevil. “Olin nii indu täis, et nuumamise tegin ilma graanuliteta – postist ei jõudnud nii kiiresti.” Esimesed päevad oli raske kohvi ilma piimata juua ja neljandal päeval tundis naine rukkileiva isu “Kõik muu läks super hästi, sest kõht oli alati täis, näljatunnet polnud ja mis kõige huvitavam, et suutsin 40 päeva süüa peaaegu sama toitu,” räägib naine, kuidas dieedimenüüga kiirelt harjus.

Tervisele mõjus Dr Simeonsi dieet hästi. “Kergem oli olla ning ainevahetus eriti kiire, seega super!” sõnab naine. Konsultandi tuge dieedipidaja aktiivselt ei kasutanud. “Konsulteerisin sõbrannaga ja ostsin kohe ka Dr Simeonsi raamatu. Lugesin kaks korda läbi ja veel praegugi sirvin aegajalt,” räägib naine.

Stabiliseerimise periood oli Sirje jaoks aga kõige raskem. “Mul oli hirmus magusa isu. Sain küll palju häid nõuandeid, kuid ei suutnud isudele vastu panna.” Kaal ei ole seetõttu naisel ka säilinud nii nagu oleks pidanud. “Lohutan ennast sellega, et oli eriti raske ja stressirohke periood – võtsin 2kg tagasi juurde. Aga ma olen indu täis ja lähen uuele ringile,” on Sirje kindlameelne.

Sirje on rõõmus, et on leidnud enda jaoks toimiva kaalulangetuse viisi. “Soovitan kõigile Dr Simeoni dieeti, kuna see on lihtne ja selge, ega vaja mingit erilist sporti, olgugi, et minagi jätkan ikka edasi oma väikeste koertega pikkade jalutuskäikudega!” muigab naine. “Unustage oma kahtlused. Asi toimib, kui reeglitest kinni pidada,” lisab Sirje lõpetuseks

 

Kui Sirje lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT