Tegin Dr Simeonsi dieeti sõbranna soovitusel, kaotasin 9,1kg

“Dr Simeonsi dieet aitas mul kaalu kaotada 9,1kg. Kaalulangusega tekkis ka rohkem energiat ning kadus vajadus uinakute järele,” räägib kahe lapse ema Merily.

Kaaluprobleemid tekkisid noorel naisel peale teise lapse tulekut. “Peale noorema lapse sündi ei saanud enam kuidagi kaalu alla. Proovisin piirata magusa söömist, õhtuseid eineid, aga need ei andnud tulemust,” kurdab naine.

Dr Simeonsi dieedini jõudis Merily tänu heale tuttavale. “Sõbranna soovitas proovida Dr Simeonsi dieeti, kahtlesin pikalt, kas ikka toimib,” räägib dieedipidaja oma esialgsetest kõhklustest. “Alustasin dieediga, kaalusin siis 79.1 kg. Esimesed kaks nädalat oli raske, oli pidev isu magusa järele.” Õnneks keeruline periood ei kestnud pikalt ning Merily harjus uue toitumisega. “Keha kohanes ja edasi oli juba lihtne, tundsin küll puudust mõningatest toitudest, aga suutsin neist hoiduda,” on naine rõõmus.

Kaalulangetus tõi Merilyle hea tuju ning enesetunde. “Näljatunne kadus, ei olnud vajadust pidevalt näksida. Iga päev kaal langes ja tuju tõusis,” rõõmustab dieedipidaja. “Energiat tekkis üha rohkem, ei olnud enam vajadust peale lõunasööki uinakut teha,” räägib naine kaalulangetusega kaasnevatest positiivsetest mõjudest.

Dr Simeonsi dieedi abil saavutatud kaalulangetusega jäi Merily rahule. “Dieedi lõpuks sain kaalule numbriks 70 kg, seega kaalukaotus kokku oli 9.1 kg.”

Kui Merily lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT

Merily