Tatjana: See on efektiivne dieet! Võtsin kahe dieediringiga maha 20kg

“Olen läbinud kaks dieediringi – esimesel korral kaotasin 15kg, teisel 5kg. Kokku seega 20kg kergem nüüd. Dr Simeonsi dieet on efektiivne dieet, pole midagi karta, vaid kaotada kilosid” räägib 59-aastane kolme lapse ema ja vanaema Tatjana.

Üleliigsed kilod hakkasid naisel tekkima peale kolmanda lapse sündi. “Liigsetest kilodest oli väga raske vabaneda,” tunnistab Tatjana, kes ei osanud kaalutõusuga tõhusalt võidelda. “Spordiga ma ei ole tegelenud ning pigem olen eelistanud autoga sõita,” räägib dieedipidaja, seega kehaline koormus polnud kaalulangusel abiks.

“Olen varemgi paaril korral mõnda dieeti proovinud, aga tulemused ei ole olnud efektiivsed. Kilod on alati tagasi tulnud,” sõnab Tatjana. Sellest hoolimata ei andnud naine alla, sest tundis, et kaalunumber jäi siiski tema kehale liigseks. “Minu 158cm pikkuse juures oli kaal 97kg ikka väga suur number. Vererõhk oli kõrge ja ülekaal andis tunda ka liigestele,” räägib naine suure kehakaalu mõjust tervisele. Nii tuligi otsus, et tuleb midagi ette võtta.

Dr Simeonsi dieedini jõudis Tatjana tänu ühele tuttavale. “Kord ühel koosviibimisel tuli juttu kehakaalust ja dieedipidamisest. Siis minu tuttav rääkis ühest dieedist, millest täpsemalt ma ei saanudki kohe aru,” tunnistab naine esialgset segast olukorda. “Aga tuttav ütles, et tema sõbranna võttis sellega kaalust alla ja kiitis väga. Ta lubas minu jaoks täpselt välja uurida, millega tegu,” selgitab Tatjana oma teekonda dieedini. “Siis tuligi välja, et tegu on Dr Simeonsi dieediga ja nii ma võtsin ühendust juba dieedikonsultandiga.”

Kõige enam kartis kaalulangetaja toiduainete kaalumist, mis tundus keeruline. “Iga algus on raske. Minu hirm toidu kaalumise osas läks kiiresti õnneks üle, harjusin ära.” Naine tegi endaga kokkuleppe, et järgib juhendit täpselt ning teeb kõik 40 päeva dieediperioodi ära. “Ootused olid muidugi väga suured, milles ma õnneks ka pettuma ei pidanud.”

Dr Simeonsi dieedil olid positiivsed mõjud ka Tatjana tervisele. “Dieet mõjus minu vererõhule hästi – ei ole enam liiga kõrge, vaid normis.” Kuna langetada õnnestus märkimisväärne number, siis muutusid kardinaalselt ka naise enesetunne ja enesehinnang. “Saan kanda ilusaid kleite, sest suurus muutus tublisti. Kõige toredam on see, et tuttavad, kes polnud mind tükk aega näinud, olid meeldivalt üllatunud minu suurepärase välimuse üle,” kiidab Tatjana.

Dieedipidaja sõnul on kõige tähtsam dieedi läbimise juures ikkagi tahtejõud. “Keerulist ei ole mitte midagi.” Tatjana on lahendust soovitanud ka mitmetele tuttavatele. “Olen soovitanud ja julgustanud. Täpselt ära seletanud, kui efektiivne see dieet on ja et pole vaja midagi karta, vaid on kaotada kilosid,” räägib naine, kelle tutvusringkonnas on paljud tänu temale liigset kehakaalu vähendanud. “Tegelen ka ise hetkel mõttega, millal järgmist ringi alustada,” lisab Tatjana muiates.

 

Kui Tatjana lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT