Saavuta tervislik kehakaal dieedikonsultandi toel

Paljude ülekaalu probleemiga inimeste mureks on see, et üksi üritades ei õnnestu lisakilodest vabaneda või pärast esimesi edusamme kipuvad kilod kiiresti tagasi tulema. Dr Simeonsi dieedikonsultantide naiskond on alates 2012. aastast aidanud kaalu langetada tuhandetel eestlastel. Miks on hea mõte kaalulangetuse teekond ette võtta personaalse konsultandi abiga?

Kindlad vastused

Erinevatel kaalulangetusmeetoditel, nagu ka Dr Simeonsi dieedil on kindel reeglistik, milles võib esialgu olla keeruline orienteeruda. Konsultantide aastatepikkune kogemus kaalulangetajate juhendamisel on taganud vajaliku teadmistepagasi, et anda kiirelt korrektseid vastuseid tekkivate küsimuste korral.

Kiired lahendused

Kaalu langetamine on paljude jaoks kindlasti paras väljakutse, mille teekonnal võib tekkida apsakaid ja ootamatuid olukordi. Mida teha, kui kaalunumber jääb seisma, tõuseb või jääd hoopis haigeks? Üksi nuputamise asemel on kindlam alati dieedikonsultandilt nõu küsida, sest nii saab vajalikud korrektuurid kiiremini tehtud.

Individuaalne lähenemine

Reeglistik on küll üks, aga iga inimene on isemoodi eriline ning hea enesetunde ja eduka kaalulangetuse huvides tuleks neid iseärasusi arvesse võtta. Ise lahendusi otsides ei pruugi personaalselt alati õigeid valikuid teha, eriti kui inimesel kaalulangetuse eelselt juba arsti poolt määratud diagnoose, mis samuti mõju avaldavad.

Moraalne tugi

Kuidas hakkama saada siis, kui motivatsioon kaob ja enam ei jaksa? Mõnikord on tarvis jätkamiseks lihtsalt emotsionaalset tuge. Ka selleks võib julgelt konsultandi poole pöörduda, et vaimu veidi turgutada ja eneseusku koguda. Positiivne hoiak ja meelekindlus mängivad tervisliku kehakaalu saavutamisel olulist rolli.

Lisakilodest vabanemine ei pea olema stressirohke. Kui seada realistlik plaan, järgida juhiseid ja kuulata oma keha, siis dieedikonsultandi toel pole ühegi eesmärgi saavutamine võimatu.


Dr Simeonsi dieet on mitmete tuntud inimeste kaalulangetuse saladus!

“Kaalulangetus polnud hull katsumus, vaid kulges igas mõttes lihtsalt – isegi näljatunnet ei esinenud. Pole hunnikut toiduaineid ja retsepte, vaid kindel valik ja reeglid, mis meelde jäävad. Uus eluviis on mõjunud suurepäraselt ja tohutult energiat juurde toonud, nüüd on eesmärk saavutatut hoida tervislikemate harjumuste abil. Õunapäev on kindlasti hea nipp ka edaspidi.”

Anneli Lahe, -20kg

“Eks iga inimene on erinev – ühele on lihtne, teisele raskem ja peab rohkem vaeva nägema, ent dieet on absoluutselt teostatav ja kuna minule sobis ideaalselt, siis julgen soovitada. Suureks abiks eesmärgi saavutamisel on isiklik konsultant, kelle poole saab alati pöörduda.”

Monika Tuvi, -14kg

“Ma ei uskunud dieedipaketti tellides, et kaalu on võimalik langetada näljatundeta – pidasin seda pigem müügitrikiks. Kuid see vastab 100% tõele ja tegelikkuses on kogu kaalulangetuse teekond olnud äärmiselt kena kogemus. Esimesest nädalast alates oli enesetunne suurepärane ja tervislikemate harjumuste toel püsib tulemus kenasti.”

Eeva Helme, -18kg

“Olen oma kogemuse põhjal Dr Simeonsi dieeti soovitanud mitmetele tuttavatele. Programmiga alustamiseks peab end psühholoogiliselt ette valmistama ja leppima mõttega, et paljudest lemmikroogadest tuleb loobuda. Kindlasti nõuab selle läbimine tahtejõudu ja stabiilsust, kuid kui kõike õigesti teha, saavutab väga kiiresti hea enesetunde ja parema tervise.”

Tiina Jantson, -10kg


Mis on Dr Simeonsi dieet?

Dr Simeonsi dieet on kiire, lihtne ja ohutu kaalulangetuse meetod, mis on mõeldud eelkõige ülekaalulistele ja rasvunud inimestele lisakilode kaotamiseks varurasvade arvelt. Programmiga on võimalik kaotada 40 päevaga 8-15kg. Lühema 23-päevase perioodiga kaob keskmiselt vähemalt 5kg. Igale inimesele on dieedi ajal määratud isiklik konsultant, kes aitab kohandada dieediprotsessi vastavalt kliendi tervislikule olukorrale, veendudes et ei esine vastunäidustusi. Vajadusel on kliendile terviseküsimustes toeks 40-aastase kogemusega arst-dietoloog dr Natalia Trofimova.

Dr Simeonsi dieedi ajal on päevane toidukogus 1-1,5kg ehk täiskõhutunne on tagatud ja tänu vajalikele toitainetele ei esine reeglistikku järgides näljatunnet. Kaalulangetuse etapis saab keha taldrikult sööduna ja lisaks oma varurasvadest kombineerituna päevas 2000-4500kcal sõltuvalt algkaalust. Kaalulangetuse tempo sõltub personaalsest ainevahetusest, tervislikust, füüsilisest ja psühhilisest üldseisundist. 

Lubatud toiduainete valik on piiratud, ent selles leidub suurel hulgal köögivilju, erinevaid valguallikaid, näkileibu ning puuvilju ja marju. Dieedi läbimine ei nõua täiendavat füüsilist koormust ning kaalunumbri hoidmiseks annab parimad eeldused kaalulangetuse järgne stabiliseerimise etapp. Tasakaalustatud toitumise põhimõtete omaks võtmine on kindlasti pikas perspektiivis oluline, seetõttu saab iga kaalulangetaja ka vajalikud teadmised peale dieeti oma tavaellu kaasa.

Rahulolugarantii! Reeglitejärgsel tegutsemisel toimib Dr Simeonsi dieet väga hästi. Kui leiad 14 päeva jooksul, et meetod personaalselt ei sobi, saad 100% raha tagasi.

Dr Simeonsi dieet on paljude tuntud inimeste kaalulangetuse saladus. Vaata ka Monika Tuvi intervjuud 14 kg kaotamisest Buduaar telesaatele:

Artikkel ilmus esmakordselt sekretär.ee veebis, aprill 2022

Kui soovid samuti dieedikonsultandi toel alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT