Riin: “Dr Simeonsi dieediga saabus kiire kaalukaotus ja parem tervis”

“Dieeti alustades kaalusin 82kg, olles 168cm pikk. Kaotasin esimesel dieediringil 41 päeva jooksul kokku 13kg. Teise ringiga tegin lühikese dieediringi ehk 23 päeva ja kaotasin 6kg. Kokku võtsin kaalust alla 19kg,” räägib Riin, 27-aastane kahe lapse ema Tartust.

Beebikilod ei tahtnud kaduda

Riinule, kes on kogu oma elu olnud liikuv ja aktiivne, valmistasid muret peale laste sündi tekkima hakanud liigsed kilod, millest oli keeruline vabaneda. “Lootsin, et imetamine aitab lisakilodest vabaneda kuid nii see kahjuks ei läinud,” tõdes naine ning proovis lahendusena paleodieeti, mis küll langetas veidi kaalu, kuid dieet ise Riinule ei meeldinud ning kaal tuli samuti kiirelt tagasi.

“Dr Simeonsi dieedini jõudsin vanaema kolleegi kaudu, kes edukate tulemuste saavutamise järel ka mu emale seda tutvustas ning soovitas,” räägib Riin, kelle ema läbis samuti esimese dieedi väga edukalt ning lisab juurde: “Mina vesistasin kõrval kadedusest.” Kuna soov kaalust alla võtta oli suur ning ema tublid tulemused asja toimivusest silme ees siis ei olnud naisel ka ühtegi kahtlust.

Siiras rõõm tulemuste üle

“Esialgu oli mõte küll, et äkki kaal ei lange nii nagu sooviks, kuid õnneks oli tugi konsultandi näol olemas ning sain oma kõigile küsimustele kiired vastused,” räägib kaalulangetaja. Riinu hirmud olid niipea läinud, kui nägi, kuidas kaalunumber nuumamise järel igapäevaselt kukkuma hakkas: “Ma olin tõelises ekstaasis!”

Naise sõnul kohanes ta dieedi menüüga väga hästi. “Olin nii õnnelik, et lõpuks sain ka mina seda imepärast dieeti proovida,” räägib kahe lapse ema Tartust. “Stabiliseerimine ei valmistanud mingisuguseid raskuseid. Pigem oli tavatoidule naasmine keeruline,” ütleb Riin ning tunnistab, et oli nii harjunud kerge menüüga, kus puudusid kõik keelatud toiduained.

“Kõige lihtsam oli minu jaoks söögitegemine, kuna kõik oli ette kirjutatud ning selle järgi ka tehtav,” räägib Riin ning lisab, et tavapäraselt nuputab ja kulutab rohkem aega toidu tegemisele. “Kõige keerulisem oli nuumamine – pole elu sees nii palju söönud,” ohkab naine ning tõdeb, et seetõttu oli esimesel päeval 500kcal dieeti ka nii hea teha, sest kerge tunne tuli tagasi.

Kindlameelsus ennekõike

“Inimesele, kes kaalub Dr Simeonsi dieedi soetamist ja läbimist, soovitaksin kõigepealt läbi mõelda, mis eesmärgiga ta dieeti tegema hakkab. Kui on olemas motivatsioon, mille nimel teha, siis on kõik väga lihtne,” ütleb naine ning peab kõige suuremaks ohuks vanade harjumuste juurde tagasi pöördumist.

“Olen väga tänulik, et Dr Simeonsi dieediga õnnestus saada uskumatult ruttu selline kaalukaotus tervisele liiga tegemata,” sõnab Riin ning soovitab dieeti kõigile, kes on motiveeritud sama saavutama.

 

Kui Riinu lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT