Reelika: “Füsioterapeut soovitas! Kaotasin 15kg, seljavalud vähenesid”

“Füsioterapeudi soovitusel alustasin Dr Simeonsi dieediga, kaotasin 15kg – vähenesid seljavalud, tunnen end reipalt ja jalavaludest ei tea enam midagi,” sõnab Reelika, 39-aastane kolme lapse ema Põltsamaalt.

Reelika pole elus kaalu pärast pidanud muret tundma. “Kaaluprobleem tekkis hiljuti, alles peale seda kui pidin minema seljaoperatsioonile, varasemalt pole kaaluga hädasid olnud.” Operatsiooni järgselt liikus kahe aasta jooksul naine vähe ning füüsiline koormus puudus. “Sellega lisandus mulle peaaegu 25kg,” räägib ta. Murelikuna hakkas Reelika otsima lahendusi. “Tellisin omale Fitlapi dieedi, et kaalu langetada. Algus läks päris hästi, kuni laste koolivaheajani,” kirjeldab naine libastumist. “Nii kui astusin reelt maha, tulid tagasi topeltkilod..” Peamiseks tõukeks andis eelkõige just see, et Reelika pidi perele ja endale eraldi sööke tegema, mis pikas plaanis väsitavaks muutus.

Mõni aeg hiljem otsustas kolme lapse ema end taas käsile võtta. “Dr Simeonsi dieedini jõudsin tänu oma füsioterapeudile, kes oli ise selle läbinud ja üle 10kg kaotanud. Ta soovitas seda mulle seljavalude vähendamiseks,” räägib naine. Peale seda algas suur eeltöö, mis kestis poolteist kuud. “Tellisin isegi omale posti teel raamatu koju. Võtsin hoogu ja tellisingi omale Dr Simeonsi dieedi.”

Dieeti alustades kaalus Reelika 110,6kg, olles ise 172cm pikk. “Nuumamisprotsess tundus kõige raskem, kuna ei jaksanud süüa nii palju, kui oli vaja,” jagab naine kogemust dieedi esimese etapiga. “Suur hirm oli 500kcal dieedi ees, mis tegelikkuses osutus päris lihtsaks. Esimestel päevadel langes kaal kiiresti, lausa kilode kaupa!” kirjeldab Reelika oma üllatust. “Toidu valmistamine oli kogu päeva jooksul hommikul umbes 30 minutit. Tegin toidukorrad hommikul valmis ning päeva peale lihtsalt soojendasin mida vaja,” jagab naine oma ajaplaneerimise nippi.

“Paar nädalat sai dieeti peetud, kui tekkis esimene kaaluseisak, mis kestis kaks päeva. Nii võtsin esimest korda ühendust konsultandiga, kes andis igati head nõu, kuidas edasi minna,” kiidab kolme lapse ema dieedinõustaja toetavat rolli programmi raskematel hetkedel. “Soovitan kindlasti konsultantidega suhelda. Nad annavad tõesti iga kell head nõu, kuidas toimida.”

“Kui algus oli igati lihtne, siis kolmandal nädalal oli juba juurviljadest isu täis,” sõnab ta. “Kuigi pean ütlema, et üldiselt ei olnud dieedi läbimine emotsionaalselt keeruline. Grilli lõhn pani küll suu vett jooksma, aga teadsin, et varsti saan ka ise seda süüa.” Reelika soovitab dieedi toiduvalikust ka proovida selliseid asju, mida algselt ei eelistaks. “Vahel üllatasin ka iseennast, see aitas kaasa dieedi läbimisel.” Dieedi 31.päeval tuli Reelika jaoks tagasilöök – ta ei jaksanud enam jätkata. “Söök käis suus ringi ning alla neelata oli raske. Arutasime konsultandiga ning otsustasin kaalulangetamise osaga ehk 500kcal dieediga lõpetada ning alustasin mahalaadimisega,” räägib Reelika.

“Kuu peale alustamist kaalusin 95,4kg, mis oli minu jaoks super tulemus!” jagab naine rõõmujoovastust. “Tegin läbi kaalukinnituse, mis oli igati lihtne. Praegu on kaal ikka vähe kõikuv 95,4-96,2kg vahel, aga siiani igati hästi püsinud, kuigi söön kõike.”

Täna naudib Reelika paremat enesetunnet. “Olen paljudele rääkinud Dr. Simeonsi dieedist ja kindlalt ka soovitanud. Esiteks, lühikese ajaga kaotad mitmed kilod, ning teiseks, ei pea olema dieedi ori aastateks.” Ka naise terviseprobleemid on taandunud. “Seljavalud on vähenenud, tunnen ennast reipalt ja jalavaludest ei tea enam midagi,” sõnab ta.

“Kindlasti soovin kõigile edu ja olge julged konsultandile helistama ja nõu küsima. Mina tegin seda ja jälgisin kogu dieeti 100% ja tulemus on igati super – 15kg ikka!” on Reelika uhke ning soovitab Dr Simeonsi dieeti igal juhul kõigile abivajajatele.

 

Kui Reelika lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT