Ragne: “Lihtne ja kiire dieet – kõik sujus ideaalselt!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi kahe ringiga 17kg. Tegemist on tõesti lihtsa dieediga, kõik on ette kirjutatud, mida tegema peab ning tulemusi on kiirelt näha, kui programmi täpselt järgida,” räägib 32-aastane kahe poja ema Ragne Tartust.

Naise jaoks pole mure kaalu pärast võõras. Terve teadliku elu on mul olnud probleemiks normaalsest suurem kaalunumber,” sõnab Ragne. Teadvustades muutuse vajadust, proovis ta leida erinevaid võimalusi kaalu alandamiseks. “Olen proovinud erinevaid kaalulangetusmeetodeid, kuid siiani – ehk siis kuni Dr Simeonsini – edutult.”

Nagu ka paljud dieedipidajad, sai kahe lapse ema motivatsiooni alustamiseks lähedaste kaudu. “Mind tõi Dr Simeonsi dieedini sõbranna edukas kaalulangetus.” Enne programmiga alustamist käis aga naise peast läbi mitmeid mõtteid. “Minu suurim ootus oli, et see oleks lahendus, mis aitab mul soovitud kaaluni jõuda,” räägib Ragne. Küll aga valdas naist mõningane ärevus dieedi õnnestumise osas. “Kartsin, et ma ei suuda seda läbida ning katkestan.”

Nii aga õnneks ei läinud ning naine läbis konsultandi toel dieediprogrammi kahel korral igati edukalt. “Kõik sujus igati ideaalselt ning kõrvalekaldeid polnud,” rõõmustab Ragne. Ka stabiliseerimine kulges probleemideta ning naine on elumuutuse ja suure kaalulanguse üle õnnelik. “Dieedi läbimisega muutusin aktiivsemaks ja teen täna kindlasti tervislikumaid valikuid kui varem.”

Kahe lapse ema ei näinud dieedi ajal ka negatiivseid mõjusid tervisele. “Olen terve elu olnud hea tervisega ning dieet ei mõjutanud enesetunnet kuidagi kehvema poole,” sõnab dieedipidaja, kes pigem tundis dieedi ajal kergemat olekut ja keskendus kaalunumbri langemisele.

Kõige lihtsam oli Ragne arvates dieedi juures just see, et reeglid on ees, mida täpselt järgida. “Kõik on ette kirjutatud, see on nii lihtne!” Keeruliseks võib aga osutada dieedi esimene etapp ja limiteeritud toiduainete valik. “Minu jaoks oli nuumamine raske, sest esimesel paaril päeval tuleb tõesti süüa palju. Lisaks on küllaltki väljakutsuv suuta süüa terve dieediperioodi ajal sarnaseid sööke – aga sain hakkama!” sõnab naine.

Ragne kaalulangetusest on motivatsiooni saanud ka mitmed tema tutvusringkonnast. “Soovitan Dr Simeonsi dieeti, sest see on kõige lihtsam dieet, mida olen proovinud. Tulemused on kiired saabuma, kui reeglitest kinni pead!”

 

Kui Ragne lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT