Raamat

Liitu meie uudiskirjaga ning saad raamatuga tutvuda TASUTA!

[]
1 Step 1
Previous
Next

DR. SIMEONSI DIEET
Autor ja toimetaja: Anat Stern

Hind: 5€       Postikulu: 2€

Tutvustus:

Dr Simeonsi dieedi terviklik juhend sisaldab kõike, mida te tahaksite teada vabanemaks 8-15 kilost liigsest rasvast vaid 40 päevaga. Raamat räägib lähemalt Dr Simeonsi dieedist, mis on teaduslikult tõestatud täpne, lihtne ja tervislik dieet, mille abil suudate säilitada saavutatud tulemused pikkadeks aastateks.

Dieet baseerub dr Simeonsi poolt leiutatud varurasva vähendamise viisil. Raamatu autor Anat Stern on kõrgharidusega spetsialist, kes on aastaid end täiendanud tervislike eluviiside, tasakaalustatud toitumise ja kaalunumbri korrigeerimise teemal ning aitab inimestel kasutades dr Simeonsi väljatöötatud dieediprogrammi efektiivselt kaalu langetada.

Raamat annab ülevaate dr Simeonsi avastatud kõhnumisprotsesside alustest, hCG hormoonist ja Biolit graanulitest, dieediprogrammist endast ning selle etappidest. Autor annab selge ülevaate ka toiduainetest, mida erinevates etappides tarbida tohib. Lisaks on raamatus palju soovitusi ning vastuseid kõiksugustele küsimustele, mis teil protsessi kohta tekkida võiksid.

Muuhulgas räägib ka autor enda loo, kuidas tema 2011.a kaotas dr Simeonsi dieedi abil 40kg ning kaal püsib tänase päevani.

ISBN9789949381753
ILMUMISAASTA2014
KEELeestikeelne
FORMAATPehmekaaneline
LEHEKÜLGI98 lk
MÕÕT210x145x5 (mm)

Liitu meie uudiskirjaga ning saad raamatuga tutvuda TASUTA!

[]
1 Step 1
Previous
Next

DR. SIMEONSI DIEET
Autor ja toimetaja: Anat Stern

Hind: 5€       Postikulu: 2€

Tutvustus:

Dr Simeonsi dieedi terviklik juhend sisaldab kõike, mida te tahaksite teada vabanemaks 8-15 kilost liigsest rasvast. Raamat räägib lähemalt Dr Simeonsi dieedist, mis on teaduslikult tõestatud täpne, lihtne ja tervislik dieet, mille abil suudate säilitada saavutatud tulemused pikkadeks aastateks.

Dieet baseerub dr Simeonsi poolt leiutatud varurasva vähendamise viisile. Autor omab kõrget haridustaset ja teadmiste valdamise taset tervislikus eluviisis, tasakaalustatud toitumises ja kaalunumbri korrigeerimises.

Anat Stern on proovinud viimase 10 aasta jooksul palju dieete. Peale selle, kui ta dr Simeonsi dieedi abil kaotas uskumatult vähese ajaga 40 kg, hoiab Anat täna oma kaalunumbrit tervisliku eluviisiga, mis sisaldab ka mõõdukat aktiivset tegevust.

Anat on teinud oma isiklikuks eesmärgiks aidata ka teistel naistel jõuda lühikese ajaga oma unistuste kaalunumbrini, palju ilusama ja tervema kehani. Dr Simeonsi dieedi läbinu saab ellu kaasa teadmised ja tehnikad, et hoida kaua saavutatud tulemust.

ISBN9789949381753
ILMUMISAASTA2014
KEELeestikeelne
FORMAATPehmekaaneline
LEHEKÜLGI98 lk
MÕÕT210x145x5 (mm)

Kuidas saab raamatut osta:

Maksa PayPalʼiga

Maksa ülekandega

Kellele: Shtern Consulting OÜ
Pank: Swedbank
Pangakonto: EE102200221060628654

Anna meile märku oma tellimusest!

Peale makse teostamist saada meile kiri aadressile contact@simeonsidieet.ee pealkirjaga “Raamatu tellimus”
Lisa kirjale saatmiseks vajalikud andmed: nimi, telefoninumber, raamatu kättesaamise viis (lähim Smartpost/Omniva pakiautomaat või Eesti Posti postkontor)

NB! Raamatut on võimalik saada ka käest-kätte meie konsultantidelt! Selleks võta ühendust meiega