Dr Simeonsi dieedi kaalulangetuse etapis kaotab keha lisakilosid just varurasva arvelt. Väga sageli küsitakse meilt, et mis rolli mängivad sealjuures Biolit graanulid?

Millest koosnevad Biolit graanulid?

Biolit graanulite peamine koostisosa on magusaine ksülitool ehk kasesuhkur. Lisatud on ka väga väike kogus E464, et graanulid püsiksid kuulikestena koos. See on taimset päritolu tselluloos, mida saadakse puuviljadest. Toode liigitub lauamagusaineks. Dr Simeonsi dieediprogrammi toetamiseks on graanulitel kasutatud bioresonants-meetodit.

Kuidas erineb kaalulangetus Dr Simeonsi dieedi ajal tavalisest madalakalorilisest dieedist?

Dr Simeonsi dieedi ajal süüakse taldrikult 480 – 500 kcal VAID selleks, et hoida kiiremat ainevahetust, mitte eesmärgiga saada toitaineid. Vajalikuks energiaallikaks on kehale iseenda varurasvad, mis sõltuvalt dieedieelse menüü kvaliteedist juba sisaldavad ka vajaminevaid toitaineid (aminohapped, rasvhapped, vitamiinid, mineraalid, insuliin jm toitained). Dr Simeonsi dieediprogrammi erinevate tegurite koostoimel saavutatakse olukord, kus keha saab kombineeritult toidulaualt ja varurasvadest 1500-4000 kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid.

Dr Simeons tegi 16 aastat kliinilisi katseid, et välja selgitada, millised toiduained toetavad kaalulangetust. Antud nimekirja oleme oma edasiarendatud meetodi väljatöötamisel aastast 2012 järjepidevalt täiendanud, et valik oleks mitmekülgne, ent aitaks kaalu langetada kiirelt, lihtsalt ja ohutult.

Pane tähele! Dr Simeonsi dieedi läbimine ilma Biolit graanuliteta on ebatervislik. Selleks, et keha saaks vajalikul hulgal toitaineid ja kaalulangetus oleks ootuspärane, tuleb programmi läbida reeglitekohaselt.

Vt ka 40-aastase kogemusega arst-dietoloog Natalia Trofimova juhtimisel läbiviidud terviseuuringu kokkuvõtet “Dr Simeonsi dieedi mõju kehakaalu langusele, ainevahetusele ja emotsionaalsele seisundile”

Millistes dieedietappides tarbitakse Biolit graanuleid?

Dr Simeonsi dieedi ajal tarbitakse Biolit graanuleid esimeses ja teises etapis, mille kestus on kokku 23-40 päeva. Programmi läbimise lühikese perioodiga õnnestub ülekaalu olemasolul keskmiselt langetada 5-7 kg. Tasub tähele panna, et mida kõrgem algkaal, siis seda suurem võimalik kaalukaotus, sest on rohkem rakke kehas, mida oma varurasvade põletamisega toita. Kui on madalam algkaal, siis tuleb võib-olla teha dieeti kauem kui 23 päeva, et saavutada oma eesmärk. Alates 23. päevast võib minna järgmise dieedi etapi juurde ükskõik millisel päeval kuni 40. päevani.

Dr Simeonsi dieediga saavutatud uus kaalunumber jääb püsima võttes omaks tasakaalustatud toitumise põhimõtted ning tehes koostööd oma dieedikonsultandiga. Konsultant on igal dieedi pidajal olemas alates dieediprogrammiga liitumisest – võtke meiega julgelt ühendust!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi peakonsultant
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit