Dr Simeonsi dieedi lahutamatuks osaks on 500kcal dieet, mille jooksul langetab keha kaalu just varurasva arvelt. Väga sageli küsitakse meilt, et miks peab Dr Simeonsi dieedi ajal tarbima Biolit graanuleid ning mida need meie kehas teevad?

Millest koosnevad Biolit graanulid?

Biolit graanuleid käideldakse ja müüakse Eestis kõiki seaduses toodud regulatsioone ja reegleid järgides. Kui minna meie graanulitega laborisse, siis võib saada kinnitust, et graanulite ainsaks koostisosaks on ksülitool ehk kasesuhkur. Kuidas need siis aitavad kaalu varurasva arvelt langetada?

Inimese kooriongonadotropiin ehk hCG (inglise keeles – Human Chorionic Gonadotropin) on hormoon, mida suurel hulgal (sest seda hormooni on kõikide inimeste veres, lihtsalt dieedi jaoks mitte piisavalt) sünteesib raseda naise organism. Dr Albert Simeons avastas, et kui kehas leidub teatud koguses hCG-d, avaneb juurdepääs varurasvale ning organism hakkab seda rasva toiduks kasutama. Sealjuures ei tunne inimene nälga ja tervis pole ohustatud.

Biolit graanulid on valmistatud bioresonants – meetodil ning kannavad endas hCG hormooni toimet, sealjuures sisaldamata mitte ühtegi molekuli hormooni ennast. Preparaadi peamiseks koostisosaks on ksülitool, millele on ümber kopeeritud hCG hormooni bioenergeetiline võnkeinfo, mis pole aineline. Samuti ei puutu kopeerimise käigus ksülitool kokku hormooniga hCG. Biolit graanulites on ka imeväike kogus inimese kehaomast tselluloosi (E464) ja seda selleks, et Biolit graanulid hoiaksid ilusti ennast kuulikestena koos. See looduslik tselluloos on inimese tervisele kasulik.

Pane tähele, et ilma Biolit graanuliteta on Dr Simeonsi dieedi läbimine ebatervislik, sest sellisel juhul ei saa keha piisavalt toitaineid varurasvast ning vajab toidulaualt rohkem kui 500kcal!

Kui toitained tulevad varurasvast, miks peab lisaks 500kcal dieedi ajal sööma?

Dr Simeonsi dieedi ajal süüakse taldrikult 480 – 500 kcal VAID selleks, et hoida kiiremat ainevahetust! Dieedi ajal ei sööda taldrikult eesmärgiga saada toitaineid.  Dr Simeons tegi 16 aastat kliinilisi katseid, et välja selgitada, millised toiduained toetavad tema dieeti ning ta pani kokku oma dieedi ajaks lubatud toiduainete tabeli, mida meie meeskond on üle 11 000 eestlase dieedi juhendamise tulemusena täiendanud.

Lubatud toiduaineid on vaja süüa ka vastavalt reeglitele, mis toetavad Biolit graanulitega ajule antavat „näljainfot“ ja nii saavutame olukorra, kus keha hoiab kiiremat ainevahetust ning võtab omaenda avatud varurasvast 1500 – 4000 kcal kõiki rakkudele vajaminevaid toitaineid (aminohapped, kõik head rasvhapped, vitamiinid, mineraalid, insuliin jm toitained).

Kui pikalt peab Biolit graanuleid kasutama?

Dieedi pidamise kõige lühem aeg on 23 päeva, mille abil keskmiselt võetakse kaalust alla 5-7 kg. Ka siin on oluline tähele panna, et kui on kõrgem algkaal, siis võimalik kaalukaotus on suurem, sest on rohkem rakke kehas, mida on vaja toita – toitmine käib iseenda varurasvast. Kui on madalam algkaal, siis tuleb võib-olla teha dieeti kauem kui 23 päeva, et saavutada oma eesmärk. Alates 23ndast päevast võib minna järgmise dieedi etapi juurde ükskõik millisel päeval kuni 40nda päevani.

Dr Simeonsi dieediga saavutatud uus kaalunumber jääb püsima võttes omaks tasakaalustatud toitumise põhimõtted ning tehes koostööd oma dieedikonsultandiga. Konsultant on igal dieedi pidajal olemas alates dieediprogrammiga liitumisest – võtke meiega julgelt kontakti!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit