Dr Simeonsi dieedi lahutamatuks osaks on konsultantide nõu dieedi tegemisel. Kuigi paljud kliendid otsustavad iseseisvalt dieediprotsessi läbida, on meie siiraks soovituseks spetsialistidega sidet hoida, et dieet oleks maksimaalselt edukas. Siinkohal selgitamegi lahti, kuidas on dieedikonsultandid kliendile toeks ning kes on need toredad spetsialistid, kes igati oma nõuga abiks.

 

Miks mängivad dieedikonsultandid dieediprotsessis olulist rolli?

Dr Simeonsi dieedi konsultant Julia Koidu sõnul on tema roll eelkõige oluline just seetõttu, et koos on võimalik saavutada paremad tulemused kui kliendil üksi. „Konsultant arvestab iga dieedipidaja eripärasid ning vastavalt oma kogemustepagasile oskab vajadusel korrigeerida, suunata ning abistada inimest mis tahes küsimustes, mis võivad dieedi ajal tekkida,“ räägib ta. Meie spetsialistid on dieediprotsessi ise läbinud ja aitanud läbida tuhandetel inimestel, seega teavad pakkuda lahendusi ka keerulisemates situatsioonides. Konsultant Aire Kängsep lisab, et spetsialisti tugi annab kindlasti kindlustunde ning inimesel on rahulikum tunne teha dieeti. „Vajaduse korral saame aidata kliendil leida õiged toiduained, tänu millele langeb kaal paremini,“ räägib Kängsep.

Mida peaks arvestama konsultandilt nõu küsimisel?

„Kindlasti tasuks oma konsultanti usaldada ja mitte häbeneda nõu küsida – ükski küsimus pole rumal!“ ütleb Julia Koit. Toitumisspetsialist Aire Kängsep lisab, et lõppude lõpuks jääb valik ikkagi kliendile, sest konsultant ei ela kliendi elu ja igale inimesele jääb vaba tahe nõu kuulata või mitte. „Meie jaoks on muidugi esmatähtis konfidentsiaalsus, seega kõik, mis arutlusele tuleb, jääb kliendi ja konsultandi vahele,“ lisab ta.

Kuidas konsultandiga kontakti saada?

Peale dieedipaketi soetamist võtab iga kliendiga teda dieediprotsessis toetav konsultant ühendust, edastades ka oma kontaktid. „Konsultandiga saab ühendust telefoni, emaili ja kodulehe kaudu. Kiirete küsimuste puhul tasub helistada, kuid ka emaili kaudu küsides saab vastused üsna kiirelt,“ räägib Koit. Konsultant Aire Kängsepa sõnul saab meili teel tagasisidet tavaliselt 3-6h, äärmisel juhul maksimaalselt 24h jooksul.

 

Kes on meie Dr Simeonsi dieedi konsultandid?

Mõlemal meie põhikonsultandil on üle 3a pikkune kogemus Dr Simeonsi dieedi klientide nõustamisel ning mõlema arvel tuhandeid rahulolevaid dieedipidajaid.

Julia Koidu sõnul algas tema teekond siis, kui soovis enne oma dieediteekonda kindel olla, et ei tee tervisele liiga. „Tutvusin Dr Simeonsi väljatöötatud dieedi materjalidega kohe päris alguses, kui alustasin ise dieeti. Kui hakkasin ka teisi huvilisi aitama, algas ka kogemustepagasi täienemine. Kindlasti võin öelda, et õpin kogu aeg midagi uut juurde,“ lisab ta. Julia jaoks on kõige olulisem oma töös inimeste aitamine. „See, et mina saan midagi ära teha kellegi tervise, parema enesetunde ja väljanägemise heaks, annab jõudu, rõõmu ja häid emotsioone. Positiivne tagasiside klientidelt on samuti väga oluline ning annab väga hea enesetunde.“

Aire Kängsep on lisaks Dr Simeonsi originaaltöö läbitöötamisele ka õppinud toitumisnõustaja ning alternatiivmeditsiini huviline. „Ma lihtsalt armastan inimesi ja aitan nii kui oskan, sest mulle on iga minu klient kallis,“ räägib Kängsep, lisades, et ta küll ei tungi inimest kontrollima, kuid tal on ääretult hea meel, kui kliendid temaga oma dieedikogemust jagavad. „Püüan alati oma kliente lisaks faktiteadmistele ka meeleliselt soojendada, et neil oleks endal turvaline koos minu abiga läbida meie läbinisti tervislik dieet!“

Võta meie konsultantidega julgelt ühendust!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
+372 5303 84 88

Julia Koit
Dr Simeonsi dieedi konsultant
julia.koit@simeonsidieet.ee
+372 56 846 066

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit