Dr Simeonsi dieedi ajal saab kaalulangetaja vajalikke toitaineid peamiselt varurasvast, ent mõningaid toidulisandeid on siiski soovituslik lisaks tarbida. 2021. aastal arst-dietoloog dr Natalia Trofimova terviseuuringu tulemustest lähtudes on koostatud universaalsed soovitused, mis võtavad arvesse Eesti regiooni inimeste vajadusi. Personaalseks lähenemiseks tasub enne dieedi läbimist perearsti juures paluda teostada vereproov, et välja selgitada, kas organism on kaalulangetuse eelsest menüüst vajalikud ained kätte saanud või esineb puuduseid.

Dr Simeonsi dieedi ajal on soovituslik on tarbida lisaks:

  • Hommikul ja lõuna ajal C-vitamiini (suurema vitamiinipuuduse korral hommikul ka multivitamiini). Tegemist on vesilahustuva vitamiiniga, mida keha endale rasvadesse ei kogu. Organism kasutab seda, mida päeva jooksul manustatakse, seetõttu on oluline seda lisaks võtta, ka dieedivälisel ajal.

  • Õhtusöögi järgselt bioseleeni tsingiga ja magneesiumit tsitraadina. Põhjamaade inimeste toidulaua analüüsist lähtuvalt on siinse regiooni inimestel krooniline tsingi, magneesiumi ja seleeni puudus. Soovituslik on teha 1-2 korda aastas kahekuuline kuur, et kehal oleks vajalik norm käes. Kui on vereproovis tuvastatud teisiti, ei pea neid mineraale dieedi ajal juurde võtma. 

  • Enne uinumist tühja kõhuga leige veega probiootikume. Need aitavad parandada soolte seisundit selliselt, et toitained paremini imenduks ja kõht paremini läbi käiks.

Vitamiinibrändidest on kindlasti sobilikud Ecosh, Rõõm ja Tervisepüramiid.

Kasulik on teada, et organismi poolt põletatav varurasv sisaldab endas juba kõiki  vajalikke rasvlahustuvaid vitamiine, mineraale ja mikroelemente. Kasulike ainete sisaldus varurasvas sõltub varasema menüü kvaliteedist ja mitmekülgsusest. Kui varurasvas on vajalik hulk aineid olemas, siis dieedi ajal organismis puudust ei teki.

Lisaküsimuste korral pöördu julgelt dieedikonsultantide poole.

Kui Sa tunned, et ei saa pidevas võitluses kehakaaluga hakkama, tahad parandada tervist ning soovid oma kehale anda uue hingamise, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad Sul koos Dr Simeonsi dieediprogrammiga 40 päeva jooksul alandada kehakaalu 8-15kg.

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit