Dr Simeonsi dieet on eestlaste hulgas populaarne kaalulangetusmeetod, mis võimaldab kiirelt, lihtsalt ja ohutult saavutada saledamat vormi. 23 päevaga on võimalik vabaneda 5 kilost, 40 päevaga 8 – 15 kilost. Kuigi tulemused on tervislike eluviiside säilitamise juures püsivad, siis miks paljud inimesed teevad dieediprogrammi regulaarselt, nt kord aastas?

Põhjused Dr Simeonsi dieedi mitmekordseks läbimiseks võib jaotada kolmeks:

  • inimesel on palju ülekaalu ning ühe dieediringiga ei õnnestu soovitud tulemust saavutada;
  • peale dieediringi läbimist on lisakilosid tekkinud, millest on soov taas vabaneda;
  • dieedipidaja kasutab Dr Simeonsi dieedi lühemat 23-päevast versiooni, et kord aastas keha puhastada ning tekkinud varurasvadest lahti saada.

Oluline on mõista, et Dr Simeonsi dieedi järgselt on kaalunumbri säilitamiseks vaja oma elustiili muuta ning toimida tasakaalustatud toitumise juhiste järgi. Tänapäevase kiire ja stressirohke elutempo juures on see paljudele suureks väljakutseks. Seetõttu on osade inimeste jaoks lihtsam võtta kord aastas ette Dr Simeonsi dieedi abil puhastuskuur.

Meie soovitus on kindlasti anda endast maksimum, et tervislik elustiil omaks võtta. Kuid see kindlasti ei tähenda, et Dr Simeonsi dieedi mitmekordne läbimine oleks ebaõnnestumine. Seda just seetõttu, et inimese kaalunumber võib muutuda tingituna väga paljudest teguritest, mille üle on tihti raske või keeruline kontrolli omada (nt hormonaalsed muutused, stressitase, unehäired jne). 

Kui vajad täpsemat infot, kuidas dieedi läbimise järgselt vormi hoida, vaata Dr Simeonsi dieedi konsultandi ja toitumisnõustaja Aire Kängsepa videoloengut siit: “Kuidas säilitada kehakaalu dieediprogrammi läbimise järgselt?”

Kui Sa tunned, et ei saa pidevas võitluses kehakaaluga hakkama, tahad parandada tervist ning soovid oma kehale anda uue hingamise, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad Sul koos Dr Simeonsi dieediprogrammiga 40 päeva jooksul alandada kehakaalu 8-15kg.

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit