Merle: “Ülekilod on kadunud ning toitumise režiim paigas!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga kõik oma ülekilod – 40 päevase dieediga langes kaal 9kg ning olen vägagi rahul. Sain paika oma toitumise režiimi ning oskan märgata täiskõhutunnet, seega ülesöömised on minevik!” räägib 44-aastane meditsiiniõde ja kahe poja ema Merle.

“Viimastel aastatel on olnud uue töökoha tõttu pingeline aeg ja seetõttu muutus söömine täiesti ebakorrapäraseks,” sõnab dieedipidaja. “Palju on olnud öövalvete ja päevavalvete vaheldumist ja kiirel ajal ei märganudki vahel, mida suhu pistsin. Eks lisakilosidki tuli ja oli isegi raske enesetunne, kuigi ülekaalu ei olnudki liiga palju.”

Esimest korda kuulis Merle dieediprogrammist täiesti juhuslikult tuttava käest. “Märkasin tema salenenud kehavorme ja reibast olekut, tol päeval kuulsin esimest korda Dr Simeonsi dieedist.” Sõbranna jutust jäi esialgu meelde kirjeldus korrapärastest toidukogustest ja kellaajalistest söömistest. “Kodus muidugi hakkasin uurima Dr Simeonsi dieedi kodulehekulge ja tundus huvitav. Osalesin ka enne alustamist Tartu loeng-vestlusringis, kus kohtusin nendega, kes olid just dieedi läbinud, läbimas või juba uuel ringil,” räägib Merle. See andis naisele palju hoogu juurde koheselt alustamiseks.

Dieeti alustades polnud kahe lapse emal hirmu, sest tahe tulemusi saavutada suur. “Küll aga tekkis koheselt palju küsimusi. Õnneks oli minu konsultant terve protsessi ajal mu kõrval ja andis alguses isegi igapäevaselt nõu, julgustas ja saatis häid nippe,” kiidab Merle programmi tugisüsteemi. Raskuseks dieedi alguses kujuneski öötööst tingitud päevase ja öise režiimi vaheldumine, kuid tänu konsultandile sai dieedipidaja teada, kuidas toituda öövalve ajal ja kuidas planeerida ka teisi toidukordi.

“Tagantjärele mõeldes tundub naljakas, et alguses kartsin õunapäevi, kuna ma pole kunagi varem õunu nii palju söönud. Üllatuseks hakkasid need lõpus meeldimagi ja siiani teen vahel tavaeluski õunapäevi,” naerab Merle. Kõige enam meeldis naisele päeviku süsteem kodulehel, mis aitas hõlpsalt kaloreid arvutada ning andis märku, kui kaloreid päevamenüüs liiga palju.

“Algul tekitas raskusi kaalumine ja kalorite arvestamine, kuid lõpupoole oli asi nii selge, et teadsin peast kui palju miski kaloreid annab ja ka toidu kaalu oskasin tunnetada.” Magusaisu üle naine ei kurtnud. “Viibisin dieedi ajal paaril koosviibimisel, kus pakuti magusat, kuid väga imelik – magusaisu polnudki, isegi kui tordid koogid käeulatuses,” oli Merle üllatunud. “Varem pistsin kommikesi lausa märkamatult suhu! Ka dieedi lõppedes ei tulnud näksimine meeldegi.”

“Dr Simeonsi dieedi lõppedes oli mul väga hea olla – mul oli kergem enesetunne, olin värskem ja saledam. Ja mis peamine, ma sain paika toitumise kellaegade režiimi ja oskan nüüd märgata millal kõht on täis. Seega ei ole enam esinenud korraga liiga palju söömist.” Merle sõnul ta ei kujuta enam ettegi, et võiks suuri portsjone korraga süüa, nii nagu varem. “Kuna olen väga liikuva eluviisiga ja reisin palju, siis ei söö ma enam lihtsalt kõhu täiteks ükskõik mida, vaid planeerin toidukorrad ette ja võtan vajadusel isegi sobiva toidu kaasa,” kirjeldab naine uut eluviisi.

Stabiliseerimise ajal ehk kaalulangetuse järgselt Merle kaal ei tõusnud. “Endale tundus küll, et olen palju söönud, kuid kaal jäi samaks kogu stabiliseerimise aja,” muigab naine. Kõiki neid, kes mõtisklevad dieediga alustamise üle julgustab Merle proovima. “Soovitan Dr Simeonsi dieeti isegi neil teha, kellel vähem ülekaalu – kasvõi toitumisharjumíste muutmiseks, sest rõõmu ja kasu on tõesti palju!”

 

Kui Merle lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT