Sattusin täna “pool juhuslikult” Naudime Elu saatesse, kus võtsin endalegi ootamatult vastu väljakutse osaleda Dr Simeonsi dieedi 23päevases versioonis. Mine veel appi, eksole…

Meetod, millega võib kaotada 8-15kg. Kunagi nad on seda mulle pakkunud ja ma lõin araks. Meenutagem siit!

Võte ise oli meganaljakas. Toitumisnõustaja Aire Kängsep rääkis seal tõsiselt kuidas iga teise eestlase kehamassiindeks on üle normi ja Tervise Arengu Instituudi mingis uuringus selgus, et 52% eestlastest on ülekaalus või rasvunud ja siis olin mina..

“Haha, ega ma end sünnikaalu nagunii tagasi ei saa (nagu näha, siis saatejuht ka irvitab mu jutu peale), aga no teeme proovi. Magu mul pole, kui raske see olla saab, et sööd ainult kurki ja peedilehti kuus nädalat.” St kolm nädalat on dieet ja kolm nädalat kaalu hoidmisprotsess, kus suhkur ja tärklis on välistatud.

Kuna mingi eesmärgi pidi seadma, siis spikerdasin seinalt, kus oli, et võib kaotada 8-15kg, et tavai – 8kg alla 😀 Ma pean nüüd ainult endale kaks kaalu ostma, et ikka megatäpselt end kaaluda ja toitu pean ka kaaluma hakkama. #foodprep here I come!

Õnneks esimesed kaks päeva on nuumamiseks, mis tähendab, et sünna ja vabariigiaastapäev tähistamata ei jää ja.. tulevad veel toidurohkemad kui ma oleks eeldanud, sest šokolaad, tort, alkohol, kreemikoogid on must have sellel perioodil.

/../ Kes kampa tulevad? Ma moosin hetkel Meelist, et tehku ka.. lihtsam koos kapsalehti süüa kui ma pean vesistama siin kui ta pelmeene sööb vms. Hedon sööb nagunii lasteaias ja talle sobivad puuviljad õhtuks hästi 🙂

Allikas: https://marimell.eu/valjakutse-vastuvoetud-ups/ 

 

Kui Sa tunned, et ei saa pidevas võitluses kehakaaluga hakkama, tahad parandada tervist ning soovid oma kehale anda uue hingamise, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad Sul koos Dr Simeonsi dieediprogrammiga 40 päeva jooksul alandada kehakaalu 8-15kg.

 

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit