Malvi: “Kaotasin dieediga 12 kg, XL-XXL riided asendusid 36-38 suurusega!”

“Kaotasin kahe Dr Simeonsi dieediringiga 12kg. Dieediga sain vererõhu normi, liigestes pole enam valusid, energiat on palju ja rõivanumber on nüüd 36-38 ning on varasemad XL ja XXL riided välja vahetanud,” räägib Malvi, kolme lapse ema Pärnust.

Malvil hakkasid ülekilod, millest raske vabaneda, tekkima peale viimase lapse sündi. „Proovisin igasuguseid kaalualandavaid kapselid ja muid sellisesid asju,“ räägib naine ning lisab, et püüdis ka kodustes tingimustes trenažööril trenni teha, käis shapingus ja vesiaeroobikas.

Nagu paljud meie kliendid, avastas ka Malvi Dr Simeonsi dieedi läbi tuttava. „Dr Simeonsi dieedist kuulsin kolleegilt. Nähes tema silmnähtavat salenemist hakkas see mind huvitama ning ma otsustasin seda proovida. Ei kahelnud üldse, et see ei võiks toimida.“ Naise peamiseks motivatsiooniks oli tervislik seisund, sest kannatas kõrge vererõhu ja põlveliigeste valude all. „Üldine väsimus oli pidevalt ning energiapuudus. Kaalu oli mul siis oma pikkuse juures, mis on 158cm, 70kg,“ räägib Malvi.

Dieeti alustades ei olnud kolme lapse emal hirme ega ootusi, ainult kindel eesmärk silme ees kaalu alandada. „Olin kindel, et saan ka, kuna uskusin sellesse dieeti, sest nägin kolleegil silmnähtavaid tulemusi.“ Algus kulges naisel hästi, ainult toidukoguste mõõtmine oli esmalt harjumatu. „Motivatsiooni andis igahommikune kaalumine, kuna see järjest alanes,“ sõnab Malvi.

Ka stabiliseerimisega tuli naine kenasti toime. „Kaal on säilinud 1kg kõikumisega siia-sinna. Kaalumise harjumus on siiani jäänud, igal hommikul kaalun ennast ning panen selle kirja. Siis on hea võrrelda, kui peaks hakkama käest minema,“ räägib kaalulangetaja. Enda sõnul tuleb tal ette ka patuseid päevi, kuid kui kaalunumber märku ei anna, et miskit üleliia valesti läks, siis pole muret. „Kui juba suurem nihkumine on, siis tean, kus tegin vea ja korrigeerin toitumist, ning siis on taas jälle normis,“ lisab ta.

Malvi sõnul oli kõige lihtsam söögitegemine. „Kogused ja ained ette antud, muudkui kaalu ning valmista. Ja raha kulus toidu peale oluliselt vähem!“ räägib naine. Raske oli aga harjuda sellega, et kohe hommikul ei tohtinud süüa ning pidi musta kohvi jooma. „Enne jõin kohvi piimaga ning suhkruga. Nüüdseks olen harjunud joomagi musta kohvi, ja suhkrut ei tarbi üldse enam.“ Siiski lubab Malvi endale aeg-ajalt magusat, seda kas šokolaadi või mõne koogitüki näol.

Soovitan dieeti kindlasti neile, kel pole aega ega tahtmist aktiivselt spordiga tegeleda. Ka neile, kel ikka eesmärgiks on kaalu langetada ja seda hiljem säilitada,“ räägib Malvi ning ütleb, et oluline on mitte pöörduda tagasi oma vanade toitumisharjumuste poole. „Olen tänulik, et sellise dieedi avastasin. Nii kerge vaevaga kiire kaalulangus, ilma tervisele liiga tegemata ning see säilib! Soovitan!“

Kui Malvi lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT