Mailis: “Vererõhu probleem lahenes ning rõivanumber 44 asendus 40ga”

“Dr Simeonsi esimese dieediringiga kaotasin 28 päevaga 9 kilo. Kuna graanuleid jäi alles, tegin pärast veel teise, lühema dieediringi, ning kaotasin täiendavalt 7 kilo. Kaal püsib kenasti ning vererõhu probleem lahenes,” räägib 54aastane nelja lapse ema Mailis.

Seoses üleminekueaga hakkasid naist kimbutama erinevad tervisehädad ning viimase lapse sünni järel tekkinud lisakilod ei tahtnud enam kuhugi kaduda. “Olin siis 45-aastane ja kaalu langetamine osutus keeruliseks, kui mitte öelda võimatuks. Panin selle tookord oma vanuse arvele, sest mul on ka 3 täiskasvanud poega ning nende sündimise järel noores eas kaaluprobleeme ei tekkinud. Nüüd aga oli aastatega kogunenud 15-20 kilo jagu lisaraskust.”

Dr Simeonsi dieedi alustamisele andis tõuke sõbranna suurepärane väljanägemine. “Otsustasin ka proovida. Eelkõige sellepärast, et vererõhk kippus üles-alla hüppama ja veresuhkur oli samuti piiri peal.” selgitab ta.

Dieediring number 1 algas veebruaris. “Esimesed paar dieedipäeva olid rasked, edasi tekkis aga lausa probleem, et 500 kalorit päevas täis saaks söödud. Ma lihtsalt ei tahtnud enam nii palju. Katsumuseks osutus piisava koguse vee joomine, selleks pidin ennast tõesti sundima. Ka sattus minu dieedipidamise perioodile üks pidulik vastuvõtt, ent kui seal sai veidi veini ja toiduga patustatud, andis konsultant Aire kohe nõu, teha pärast õunapäev.” Just nimelt õunapäevad olid dieedi ajal naise lemmikud. Kõht oli täis, vaevusi ei tekkinud ning kaal langes alati 800-1200g. Ka dieedijärgselt saab neid nüüd vahel tehtud.

Lisaks õunapäeva nipile peab Mailis dieedi suurimateks plussideks toidu vaheldusrikkust ja näidismenüüsid. “Sai süüa kala, liha, juur- ja puuvilju, samuti muna ja kohupiima teatud päevade tagant. Piimatooteid oleksin muidugi rohkem süüa soovinud, aga sain hakkama.” Prantsusmaal elades pidi teatud toiduaineid vastavalt kohandama, ent konsultandi nõu ja jõuga ei saanud sellest takistust.

Kõige paremini oli kaalukaotust märgata riietelt. “Minu Muhu rahvariiete seelik oli vaja juubelilaulupeo ajaks 10 cm taljest kitsamaks teha, muidu oleks ta lihtsalt seljast maha libisenud. Kui enne kandsin suurust 44, siis nüüd mahub 40 taas selga ja aeg-ajalt isegi 38, olenevalt mudelist.” räägib õnnelik naine. “Loomulikult märkasid ka sõbrad ja tuttavad, et olen kaalust alla võtnud ja nii mõnigi võttis selle dieedi ette.”

Pärast dieeti on Mailise vereproov taas normis ning enesetunne hea, ka vererõhu kõikumised on kadunud. Keeruline oli taas rohkem sööma hakata, kuna keha oli 500 kaloriga päevas harjunud. Samuti pidi jälgima milliste toiduainetega kaal jälle tõusta ähvardas ja mis sobis. Teistele soovitab naine dieedi ajal juurde võtta vitamiine, eriti kaltsiumit ja magneesiumit, vältimaks küünte ning juuste katkiminemist. “See oli minu ainuke b-moll, kui nii võiks öelda.”

Lõpetuseks lisab Mailis, et Dr Simeonsi dieet on väga hea vahend oma halbade söömisharjumuste muutmiseks ja kehakaalu normaliseerimiseks. “Nii saab igaüks astuda sammu tervisliku eluviisi poole ning oma keha kahjulikest ainetest puhastada, tervislik seisund paraneb raudselt. Soovitan soojalt kõigile!”

 

Kui Mailise lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT