Maarika: “Kaalu langemisega kaasneb positiivne energia, mis paneb särama!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga 12kg ning saavutasin kaalu, mida pole aastaid kaalule astudes näinud. Soovitan proovida, sest kaalulangetusega tuleb ka juurde palju positiivset energiat, mis paneb inimesed särama!” räägib 31-aastane Maarika, kahe lapse ema Tartust.

“Viimaste aastate jooksul olen proovinud mitmeid erinevaid toitumiskavasid, mis on kehakaalu küll mõne kilogrammi võrra alandanud, kuid aegamööda on kõik kaotatud kilod uuesti tagasi tulnud,” räägib Maarika kaalulangetusviiside kogemustest enne Dr Simeonsi dieeti. Kui kehakaalu number hakkas juba üle 80 kg minema, leidis Maarika, et nii enam edasi minna ei saa. “Aasta algul sai igapäevaselt käidud ka jõusaaalis ning rühmatreeningutes, lootmaks et kaal langeks, kuid oodatuid tulemusi siiski ei tulnud – kindlasti paranes lihaste toonus, kuid kaal siiski alla sellevõrra ei läinud – ning lõin käega,” tunnistab naine.

Dr Simeonsi dieedini jõudis kahe lapse ema juhuslikult oma endise töökaaslase kaudu. “Kuuldes kui palju kaalu ta lühikese aja jooksul on kaotanud ning mis peale poole aasta möödumist pole tagasi tulnud jäi õhtul koju hinge ikkagi kripeldama,” sõnas naine. Maarika uuris Dr Simeonsi veebilehelt dieedi kohta, mis algselt tundus minu jaoks pisut ulmeline – kas tõesti on võimalik kaotada 40 päevaga kuni 15 kg? “Hoolimata sellest võtsin hilja õhtul Airega ühendust, et ikkagi kokku leppida konsultatsiooni aeg ja alustada dieediga.”

Algsed ootused dieediga alustades olid Maarikal pigem tagasihoidlikud. “Kõige suurem hirm oligi dieeti alustades, et kas 500 kcal päevas süües saan kõhu ikkagi täis, aga polnud üldse probleemi.” Mida rohkem kaal langes, seda kõrgemale ka latt tõusis. “See kõik oli selleks, et saavutada kaal, mida pole aastaid kaalule astudes enam näinud,” räägib naine.

Dieediprotsessi esimesed päevad, kaasa arvatud nuumamise päevad, olid Maarikale üpris rasked. “Süüa iga tunni tagant oli väljakutse missugune!” Naise sõnul on iga dieedi puhul organismil raske ümber harjuda, kui magusat ja rasvast toitu süüa enam ei saa. “Kuid kui kindel eesmärk on paika pandud enda jaoks, siis tee selleni on oluliselt lihtsam, kui võiks ette kujutada,” jagab Maarika kogemust. Kahe lapse ema soovitab aga Dr Simeonsi dieedi puhul kasutada võimalust konsultandilt nõu küsida. “Algul langes kaal ilusti, kuid kui kaaluseisak/kaalutõus tekkis, siis oli abiks Aire, kelle abil kaal uuesti soovitud eesmärgi poole liikuma hakkas.”

“Otsustasin pidada dieeti konsultandi nõusolekul veidi pikemalt kui 40 päeva ja õnnestus selle aja jooksul kokku kaotada 12kg,” sõnab Maarika.

“Kõige keerulisem oli dieedi juures ikkagi valdavalt ühtede ja samade toiduainete söömine, kuid sellega harjus ära.” Kõige enam meeldisid kahe lapse emale õunapäevad, sest nendel päevadel on enamus ajast kõht täis. “Teadmine, et järgmisel päeval on kaalunumber rohkem langenud, kui tavapäevadel oli veel suuremaks motivaatoriks.”

“Kõigile neile, kes kahtlevad, kas Dr Simeonsi dieediga alustada või mitte, siis soovitaksin kindlasti proovida. Lisaks kaalu kaotamisele tuleb juurde palju positiivset energiat, mis paneb inimesed särama!”

 

Kui Maarika lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT