Lili: “22kg kergemana on suhkruhaigus ja seljavalud kadunud!”

„Vabanesin kahe dieediringiga 22kg. Esimesest dieedipäevast alates mu tervis järjest paranes ning kaalulangetuse tulemusena kadus suhkruhaigus ja igapäevased selja-, jalgade- ja kätevalud,“ räägib 55-aastane Lili.

Naine on ka varasemalt proovinud erinevaid kaalulangetuse lahendusi. „Olen olnud kaalujälgija, teinud igasuguseid dieete, katsetanud kapsleid ja plaastreid, aga alati on olnud tulemus olematu – mõni kilo alla ja natukese aja pärast kõik jälle tagasi,“ sõnab Lili. Suur pettumus pidevas ebaõnnestumises ei andnud tema jaoks lootust, et leidub lahendus, mis aitaks liigsest kaalust vabaneda.

„Sain Dr Simeonsi dieedist teada tänu tuttavale ja otsustasin proovida,“ räägib dieedipidaja, kellel algselt küll suurt usku polnud, et suudab programmi läbimisega hakkama saada. „Mõtlesin, et vähemalt proovin ja ma suutsin! Tegin ühe aasta jooksul kaks ringi ning kaotasin 22kg. Ühtekokku vähenes ümbermõõt 117cm!“

Dieedi läbimine ei olnud Lili jaoks vaid kaalu kaotamine – naine sai oma tervise tagasi. „Enne dieeti tarvitasin igapäevaselt nii valuvaigisteid kui suhkruhaiguse ehk diabeedi ravimit. Dieedi esimesest päevast lõpetasin valuvaigistite söömise ning dieedi keskel sain arstilt teada, et ei pea tänu headele näitudele enam suhkruhaiguse ravimit tarbima,“ on Lili õnnelik, et tänu dieedile tundis end palju paremini. „Ilma ravimiteta kuu keskmine veresuhkru näit oli 4,6! Pärast teist ringi käisin ka endokrinoloogi juures, kes kinnitas, et olen suhkruhaigusest vaba,“ räägib naine, kes ei suutnud ka uudist algselt ise uskuda. „Olen valudest vaba! Energiat on väga palju, ei ole väsimust – olen nagu uuesti sündinud ning end on peeglist palju meeldivam vaadata.“

„Dieedi juures oli kõige raskem nuumamise etapp. Kuidagi ei suutnud seda kilo juurde süüa, eriti teise ringi alguses,“ sõnab dieedipidaja. „500kcal dieet ehk siis kaalulangetuse etapp oli minu jaoks kõige lihtsam, sest kõik kogused ja toiduained olid ette antud. Suureks abiks oli ka toidupäevik kodulehel,“ kiidab Lili.

Kui kogu dieedi aja suutis naine patustamisest eemale hoiduda, siis stabiliseerimise ajal tuli apsakaid ette. „Neid patustamisi parandasin juba teadlikult – kasutasin selleks õunapäevi, mis mulle väga meeldisid. Teen neid isegi praegu veel,“ räägib dieedipidaja.

„Esimese dieedi ajal kasutasin konsultandi abi päris palju ja sellest oli ka väga palju abi! Näiteks, kuidas sättida toidukorrad olles 24h tööl ja sellest magada saan ainult 2+2h,“ räägib Lili, kes dieedi tegemise kõrval pidi arvestama oma tavapäratu päevaplaaniga. „Mulle tehti kohe personaalne kava ja muidugi oli suur abi saadetud menüüdest. Konsultandi abi on äärmiselt vajalik!“ rõhutab naine.

Kõige selle juures ei tundnud Lili dieedi ajal kordagi nälga. „Ei kumbagi dieediringi läbimisel ei tundnud ma kordagi, et kõht oleks tühi olnud. Sõin, siis kui kellaaeg ütles, et on söögiaeg,“ muigab naine.

Minu soovitus kõigile, kes soovivad kaalust alla saada – kasutage Dr Simeonsi dieeti, sest see toimib, kui järgid täpselt kõiki juhiseid, ja tervis läheb aina paremaks!“ sõnab Lili. „Minu kogemuse põhjal on see dieet täiesti tervislik lahendus, sain diabeedist vabaks ning täna ei vaja ma enam igapäevaselt valuvaigisteid,“ jagab naine oma kogemust. „Lõpetuseks sooviksin tänada veelkord ka oma konsultante Külli Petersit ja Aire Kängseppa – aitäh!“

 

Kui Lili lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT