Leana: “Super dieet – kaalulangust on kohe näha”

“Dr Simeonsi dieediga kaotasin 35 päevaga 13kg ning sain vajalikud teadmised edasiseks elustiili tervislikumaks muutmiseks. Super dieet – oli lihtne ning kõht kogu aeg täis,” räägib 35-aastane Leana.

“Tundsin juba varakult, kuidas kilogramme lisandus lihtsalt, kuid neid kaotada oli suur katsumus,” kirjeldab Leana võitlust liigse kaaluga. Mõru meel viis muidugi paljude alternatiivide katsetamiseni. “Tundus, et olin proovinud kõike, kuid ei saanud ülekaalust lahti.” Olukord viis juba käega löömiseni.

Dr Simeonsi dieedist kuulis Leana tuttavate kaudu. “Lugesin positiivseid lugusid, aga ei osanud midagi arvata.” Seltskonnas teemat arutades sai naine kiidusõnu ka lähedastelt, kelle ringkonnas inimesed dieeti proovinud olid. “Siiski, ma ei uskunud pikka aega, et see Dr Simeonsi dieediga kaalulangetamine võimalik on, aga lõpuks otsustasin siiski proovida.” Suurima tõuke andis kaalulangetaja Reeda lugu Naistelehes. “Lugedes hakkasin uskuma, et see dieet võib ka mind aidata,” räägib Leana.

Tegelikkuses oli aga reaalsus see, et dieet oli naise jaoks väga lihtne. “Kõige lihtsam oli minu jaoks söögitegemine, sest kõik oli ette kirjutatud ning ise ei pidanud üleliia palju pead vaevama.” Usaldus konsultantide vastu aitas edasi ning Leana saavutas soovitud eesmärgid. “Järgisin kõiki programmi toitumisspetsialistide soovitusi, sest teadsin, et minuga teevad tööd professionaalid.” Naine kaotas kokku 35-päevase perioodi jooksul 13kg.

Ka kaalulangetuse etapi järgselt läks kõik positiivselt edasi. “Mul oli nii hea meel, et stabiliseerimise etapiga ei tulnud mul mitte ühtegi kilo juurde!” rõõmustab naine ja lisas, et see oli esialgne väike kartus – suur soov oli värsket kaalu ju säilitada. “Samas, kui mõned kilod oleks isegi juurde tulnud, siis poleks isegi olnud maailma lõpp,” naljatab Leana.

“Algus võib olla väljakutse, kuna tuleb loobuda magusast ja mõningatest lemmiksöökidest, kuid asi on seda väärt.” Tänaseks on Leana veel täiendavalt kaotanud 7kg, seega dieet andis suure tõuke eluviisi muutmiseks. “Toitun tervislikult ning proovin võimalikult palju liikuda – kokku on kadunud 20kg!”

“Dr Simeonsi dieet on tõesti super dieet, sest kaalulangust on kohe näha. Algselt võib küll hirmutav olla, et sööd ainult 500kcal, kuid tegelikult on kõht kogu aeg täis,” lisab naine lõpetuseks.

 

Kui Leana lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT