Laine Randjärve -12kg: “Dr Simeonsi dieet on hea viis kiirelt vormi saamiseks

Tuntud endine poliitik, muusikapedagoog ja koorijuht Laine Randjärv läbis Dr Simeonsi dieedi esimesel korral juba aastal 2014, kaotades 40-päevase dieediringiga 12 kilo. Aastate jooksul on lühemaid 23-päevaseid dieediringe ette tulnud, kuid seda keha puhastamise ja parema enesetunde eesmärgil.

Laine Randjärv jõudis Simeonsi dieedini Facebooki reklaami kaudu ning oli alguses skeptiline, sest erinevaid toitumisalaseid materjale liigub Internetis väga palju ning tegemist tundus olevat järjekordse imejutuga. „Olukord muutus, kui nägin toitumisnõustaja Aire Kängsepa videot, mis tutvustas dieedi põhimõtteid ja kulgu ning ta kinnitas, et ta on ka ise selle läbi teinud. Aire ülevaade oli minu jaoks usaldusväärne ja hakkasin seejärel uurima, millega täpsemalt tegu.“ Enne alustamist pidas Laine nõu ka tuttavate arstidega, et saada kinnitust, kas programmi läbimine on tervisele ohutu.

Kui kindlus olemas, oli kõige olulisem Randjärve sõnul end psühholoogiliselt ette valmistada: „Kõige tähtsam oli otsus, et soovin dieeti teha ja häälestada end sellele, et järgmised 40 päeva tuleb rangelt reeglitest kinni pidada ning seejärel veel 21 päeva saavutatut kinnistada. Igatsesin väga musta leiba ja kohupiima, kuid suutsin vastu pidada ja mul ei olnud tuntavaid vastulööke. Kindlasti peaks enne dieeti end juhendiga kurssi viima – seal on põhjalik õpetus nii toidukordadest kui ka toitainetest, mida süüa võib ja kui suures koguses. Oluline on režiim ja järjekindlus. Seda saab kohandada ka enda elutempost lähtuvalt.“

Ta lisab, et dieet tõesti toimis: kaal langes oluliselt, esimese nädalaga kõige tempokamalt ligi -7 kilo ja kokku -12 kilo. Mitu aastat vanad lemmikriided läksid selga ja sõbrad-tuttavad tunnustavalt noogutasid. Lisaks paranes uni ja meel muutus rahulikumaks ning energiat ja tegutsemistahet oli kõvasti rohkem.

Vaata Laine Randjärve intervjuud Naistesaatele, al 2:10:

Kui Laine Randjärve lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT