Kai: “Laine Randjärve edulugu motiveeris mind alustama, kaotasin 10kg!”

“Alustasin Dr Simeonsi dieediga peale seda, kui nägin kui häid tulemusi saavutas Laine Randjärv. Kaotasin dieediringiga 10kg, olen oma toitumisharjumusi muutnud ning oskan nüüd oma keha paremini kuulata,” sõnab 53-aastane kolme täiskasvanud lapse ema Kai.

Naise kaaluprobleemid on sarnaselt paljudele seotud just laste sünniga. “Peale kolmanda lapse saamist hakkas tõeline kaaluralli,” räägib Kai. Hoolimata sellest, et oli kõikide raseduste ajal palju juurde võtnud, siis viimase puhul osutus kaalulangetus keerulisemaks. “Peale kolmandat last lihtsalt ja loomulikult kaalulangus enam ei toimunud.”

Kail on kogemusi ka teiste dieedilahendustega. “Olen kaks ringi kaalujälgijates käinud ja ühe ringi ka dr Levini meetodiga asjad paika saanud,” sõnab naine. Kuid kaal tuli tagasi ja viimase suure kaalutõusuga otsis Kai efektiivsemaid lahendusi. “Mu kaal hakkas kiiresti tõusma – 3 kuuga 10kg!” Naise 163cm kasvu juures oli 96kg ilmselgelt palju.

“Esimest korda kuulsin Dr Simeonsi dieedist kui poliitik Laine Randjärv oma tulemusi eksponeeris. Oleme tartlannad ja ka lähestikku elanud ning sama rajooni koolides käinud – Laine nüüdses Mart Reiniku Gümnaasiumis ja mina Miina Härma Gümnaasiumis,” räägib Kai, kuidas tuttava kogemus pani ka teda ennast kaaluma, kas võiks lahendust proovida. “Mõtlesin, lugesin ja vaatasin pilte tublist Lainest. Siis leidsin veel paar tuttavat, kes selle dieediga oma parema välise mina olid leidnud  – suhtlesin nendega ja otsustasin, et kaotada ei ole peale kilode midagi.”

Kõige enam meeldis Kaile dieedi lihtsus ja selgus. “Istuva töö tegijana oli minu jaoks muidugi äärmiselt mugav see, et ei pidanud kohe treeningsaali kihutama.”

“Uue asja alguses olid ootused suured, hirmu nagu polnudki. Minu soovitus on, et alustada tuleb algusest – kindlasti ei tohi hakata väga suurt eesmärki seadma kohe esimeseks korraks, sest tegelikult me ei tea kuidas meie keha käitub,” ütleb Kai, kelle sõnul on seda meeles pidades protsess väga nauditav. “Kaalud aga oma portsud valmis karpidesse, jood himuga vett ja muudkui numbrid kaalul muutuvad,” naerab ta.

Kai tunnistab, et kõigil päevadel dieedi jooksul kaal ei lange. “Vahel on ka nullpäevi ja ka plusspäevi, aga toetus on materjalide ja ka tugiisiku näol kogu aeg olemas. Kui üksikust plussist ennast heidutada ei lase, siis liigub kõik kindlalt sihtmärgi poole!”

Kaile mõjus selliselt saunas käik, kuid ta teadis, et järgmisel päeval võib keha vett kinni hoida ja kaal veidi tõusta ning seetõttu võttis asja rahulikult. “Esimesel korral olin ehmunud, aga saunast ma ei loobunud ja võtsin seda lihtsalt teadmiseks,” sõnab naine. “Mõttesse ei tohi lasta õudu, et jälle tuleb pluss – elu peab nautima ja minu jaoks on saun nauding, seega leppisin teadlikult väikese kaalumuutusega.”

“Võtsin esimese ringiga maha 10kg ja 10cm kõhult.” Stabiliseerimine läks Kail edukalt ning on peatselt valmis vastu minema uuele ringile. “Dr Simeonsi dieet ongi just seetõttu lihtne, et kõik on täpselt öeldud, mida ja kui palju ja tegelikult ka kui tihti tarbida võid. Ei pea oma pead vaevama. Lihtsad asjad. Lihtsad reeglid,” kiidab naine.

Kail on suur rõõm sellest, et dieet on tervisele hästi mõjunud – vererõhk on korras ja ei pea enam ravimeid kasutama. “Mis peamine, ma saan aias toimetada ja jõuan rehale tööriistakuuri järgi sedasi, et poolel teel ei pea puhkama,” on dieedipidaja rõõmus.

Naine rõhutab ka dieedijärgse distsipliini hoidmise vajadust. “Peab jätkuma indu ja tahtmist seda elustiilina võtta. Mina olen oma toitumisharjumusi muutnud ja oskan nüüd oma keha paremini jälgida,” sõnab Kai.

“Dr Simeonsi dieet on lihtne ja tulemused tulevad õige toimetamise korral kiiresti ja valutult. Ka väheliikuv inimene saab selle dieediga enda kaalu soovitud järjele, et siis kergemana ka kehalist aktiivsust tõsta. Nagu juba öeldud – peale kaalu pole kaotada midagi,” julgustab Kai ka teisi proovima.

 

Kui Kai lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT