Laidi: “Kaalulangetuse järel tagasi endise elu juurde teed enam pole”

“Dr Simeonsi dieedi läbimine oli minu jaoks uuestisünd koos parema elukvaliteedi ja enesetundega,” sõnab Laidi Zalekešina Mustveest, kes kaotas kolme dieediringi abil 25 kilo ning on omaks võtnud tervislikuma elustiili, mis aitab edukalt tulemust hoida.

“Ma ei ole eriline kondikubu kunagi olnud, kuid mingil hetkel neljakümnendates hakkas ülekaal märkamatult ligi hiilima,” sõnab Laidi, kes on ka varasemalt erinevaid meetodeid proovinud ja ka tulemusi saavutanud, kuid avastas, et pikas perspektiivis pole need tema jaoks. “Kui jõudsin olukorrani, kus 163cm pikkuse juures kaal näitas kolmekohalist arvu ja enam piltidest end vaadata ei tahtnud, hakkas häirekell lööma. Tundsin pidevat väsimust ja olin kaotanud ka oma hea une, kuid panin selle pingelise töö arvele.”

Kui Laidi ühe tuttavaga einestades tema kaalulangetuse edulugu kuulis ja tema imelist tulemust nägi, sündis kohene otsus Dr Simeonsi dieedi kohta lähemalt uurida ja ka ise proovida. “Tellisin dieedipaketi, tudeerisin dieedijuhendi otsast otsani põhjalikult läbi ja kui isikliku konsultandiga dieedi läbimise plaan paigas, hakkasingi pihta. Oh, kui rasked olid need esimesed päevad! Poes toiduleti ääres tahtsin nutta ja ma olin kindel, et murdun,” tunnistas Laidi, sest võitlus iseendaga varasemate harjumuste muutmise osas oli suur. “Aga mida päev edasi, seda kergemaks läks. Muidugi kahanev kaalunumber andis palju motivatsiooni! Algul pabistasin, kuidas ma toidu ettevalmistamise ja kaalumisega toime tulen, ent see loksus tegelikult ruttu paika. Üritustel käimist vältisin, sest pelgasin libastuda.” Esimese dieediringi tulemusena kaotas naine 13 liigset kilo.

Laidi eritellimusel õmmelda lastud seelikuga, millel kaalulangetuse ja uue tervislikuma elu tähistamiseks ilutseb Dr Simeonsi dieedi logo.

“2020. aasta koroonakevadel otsustasin taas teekonna ette võtta, sest olin läbipõlemise äärel ja lisakilod hakkasid vaikselt tagasi hiilima. Usun, et otsus Dr Simeonsi dieet taas läbida mind ka suuremast külmkapi kulutamisest tookord päästis. Nautisin kultuuritöötajale sülle langenud vabadust ja kahanevat kaalunumbrit.” Teise dieediringiga kadus 8 kilo, kuid aasta lõpus tundis Laidi, et soovib uue mina saavutamisega edasi liikuda ja tegi ka kolmanda ringi, mille tulemusena oli kokku 25 kilo kergem kui teekonna alguses. “Viimane dieediring oli kõige kergem, sest teadsin oma lemmiktoite, kuulasin keha ja toimetasin.”

Kaalulangetus oli naise jaoks kui uuestisünd. “Sain tagasi oma hea une, põlvevalud kadusid ja energiat on topelt. Mulle tõega meeldisid dieediaja toidud – värske kapsas pole siiani ära tüüdanud ja mitmed toidud on pere menüüs siiani, näiteks tsukiini-kanahakkliha hautis,” kinnitab Laidi, lisades, et ka abikaasa sõi toite hea meelega. Kaalulangetuse järgne kaalunumbri hoidmise etapp kulges kenasti ning avastades uusi lemmikuid nagu mandlileib ja tom-kha supp. “Kõige raskemad olid minu jaoks nädalavahetused, kui ka lapsed külla tulid. Pühapäevahommikused pannkoogid ja pärastlõunane šašlõkk on meie peres suisa kohustuslikud. Kuid leidsin endale sobivad lahendused – pannkookidest suutsin mööda vaadata ja marineerisin endale eraldi kaalutud portsu kana steviaga.”

Laidi sõnul oskavad kõige paremini tema elumuutusest rääkida kallid kolleegid. “Kui veel kaks aastat tagasi teadsid kõik, et Laidi joob kohvi kahe lusika suhkru ja koorega, siis nüüdseks on kohvi peale panekuks vaid lahja piim. Sellega, et mul oma söök kaasas on ja ma karbikestega käin, on kõik kursis,” naerab naine. “Mäletan selgelt oma hea kolleegi imestust, kui ta vaatas minu seelikut, mille ma taaskasutusse tõin ja tema küsimust: „Kas tõesti oli see sinu seelik!?” No oli. Siinkohal ma ju ei pea mainimagi, et oma garderoobi olen 100% välja vahetanud.”

“Minult on paljud ülekaalulised edu võtit küsinud, kuid ainuke nipp ongi Dr Simeonsi dieet. Isiklik konsultant on dieedi ajal suureks toeks ning saab kindel olla ka juhistes, kuidas pärast kaalulangetust edasi liikuda. Kui mõelda, et pärast dieedi läbimist saab vanamoodi jätkata, siis pole mõtet alustadagi. Tuleb endale teadvustada, et endise elu juurde tagasiteed pole! Minu elukvaliteet on täna ilma nisujahu, alkoholi ja suhkru tarbimiseta midagi hoopis muud! Ma soovitan igatahes proovida, sest kaotajaid selles protsessis tegelikult ei ole, ainult võitjad. Olen lõputult tänulik oma kergemas kehas.”

Pane tähele! Dr Simeonsi dieedil on 14-päevane raha tagasi garantii! Kui tunned, et programm Sinu jaoks ei toimi, maksame Sulle raha tagasi.

Kui Laidi lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT