Eestis on 2016.a seisuga üle 50% elanikest ülekaalulised või rasvunud ning nende osakaal kasvab kiiresti. Kui oled kaalu langetamise plaane tegemas, ära jäta unarusse oma tervist! Loe, milline on 40 päevaga 8-15kg kaalulangetust võimaldava Dr Simeonsi dieedi positiivne mõju Sinu tervisele dieedi ajal ning ka peale dieeti.

Biolit graanulitel on homoöpaatiale sarnane toime

Dr Simeonsi dieedis mängivad võtmerolli Biolit graanulid, mida tuleb igapäevaselt manustada ning mis põhinevad suhkruasendaja ksülitoolil. Preparaadi ülesanne on anda Sinu ajule infovõnkeid hCG hormooni olemasolust, mis vabastab keha rasvavarud. Graanulitel on homoöpaatiline toime ehk need ei sisalda füüsilisel kujul hCG hormooni, ning on seeläbi täiesti ohutud. Preparaat on valmistatud uusimaid rakendusi energo-informatiivse meditsiini ja bioresonantsteraapia valdkonnas ning tänu neile tagad Sa kaalulangetuse ajal oma kehale igapäevaselt 2000-4500 kcal toitaineid ja seetõttu ei tunne dieedi ajal nälga.

Dieet normaliseerib Sinu keha ainevahetuse

Dieedi ajal kuuluvad toidumenüüsse kergesti lõhustuvad ja seeditavad toiduained (köögi- ja puuviljad, valge kala, kana, veiseliha jpm), mis aitavad kaasa Sinu keha ainevahetuse normaliseerumisele. Sellega seotud probleemide, nagu nt kõrge kolesteroolitase ja vererõhk, diabeet ning artriit võib seeläbi väheneda, samuti ka ravimite kasutamise vajadus ning osatähtsus. Sinu keha reageerib dieedi ajal kergustunde ning normaalse ja regulaarse sooletegevusega.

Vereanalüüsi tulemused paranevad märgatavalt

Oleme mitmete klientide abil saanud tõestust ka Dr Simeonsi dieedi positiivsele mõjule vereanalüüsi tulemustele. Kuna dieedi ajal puhastub inimese keha, ainevahetus normaliseerub, siis peale dieeti tehtud vereanalüüsid on paremad kui enne. Põhjus on selles, et Dr Simeonsi dieedi ajal on tagatud 2000-4500 kcal toitaineid vastavalt individuaalsele vajadusele. Oma varurasvast saab inimene õiges tasakaalus aminohappeid, rasvhappeid (oomega-3, omega-6, omega-9), vitamiine, mineraale ehk inimese rakud on rikkalikult toidetud. Selle sama protsessi tulemusena näeme ka vereproovi näitude paranemist.

Sinu uus kaal säilib ja toiduvalikud muutuvad teadlikumaks

Dr Simeons avastas, et uue kaalu säilitamiseks on kaalulanguse järgselt on hädavajalik 3 nädalat enam-vähem muutumatult püsida uues normaalkaalus. See on ka põhjus, miks paljud kiirdieedid tavaliselt ei toimi. Selleks, et kaal säiliks, on Dr Simeonsi dieedis eraldi stabiliseerimisperiood, mis aitab kehal uut kaalu omaks võtta. Kaalulangetuse järgselt laieneb toiduainete valik, mida võid tarbida ning enam Biolit graanuleid võtma ei pea. Stabiliseerimise aeg aitab suuresti kaasa ka edaspidiste teadlike toiduvalikute tegemisel. Organism harjub uue ja tervislikuma toitumisega ning käsi ei haara enam nii agaralt rämpstoidu ja magusa järele.

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja