Kristina: “Peeglist vaatab vastu tervem, ilusam naine elurõõm silmades!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga 9kg ning hulgim sentimeetreid. Minu jaoks oli hea üllatus, et trenni ei tule eesmärgi saavutamiseks teha. Täna olen parema tervise ja enesetundega – peeglist vaatab vastu tervem ja ilusam naine elurõõm silmades!” räägib 32-aastane kahe lapse ema Kristina.

“Olen kogu elu olnud ümar,” räägib Kristina, kelle jaoks pole kaaluteemad võõrad. Peale esimese lapse sündi kadusid naise beebikilod aga imeväel. “Peale teise lapse sündi jäin lootma samale tulemusele, aga võta näpust – kõik jäi selga ja tuli juurdegi,” oli naine suures imestuses. Kristinal on palju kogemusi erinevate dieedivõimalustega. “Olen elu jooksul katsetanud igasuguseid kaalulangetusmeetodeid. Kõik on küll kenasti toiminud, kuid lühiajaliselt.” Kuna ülekaal hakkas segama kahe lapse ema elu ja tervis streikis, siis tuli midagi ette võtta.

Dr Simeonsi dieedist luges Kristina esimest korda Naistelehest, kus oli kirjas Reeda lugu. “Siis arvasin, et jälle mingi leiutis, millega inimesi lollitatakse ja raha teenitakse,” kirjeldab naine esmaseid emotsioone. “Hiljem jäi silma Facebookis mitme langetaja edulood ja süvenesin asja põhjalikumalt. Kaalusin pikalt, kas võtta see teekond ette, sest teadsin, et selle edukaks läbimiseks on vaja rohkem distsipliini ja iseloomu.” Esialgse skeptilisuse muutsidki positiivsuseks just teiste edulood. “Mõtlesin, et kui nii paljud on selle dieedi läbinud ja ka reaalselt alla võtnud, siis peab see ka toimima.” Muidugi sai Kristina aru, et psühholoogiline ettevalmistus mängib olulist rolli protsessi õnnestumises. “Otsus tehtud, võtsin end kätte.”

Kuid rasked hetked ei jäänud tulemata. “Juba teisel päeval oli loobumise mõte, aga motiveerisin end ja suutsin siiski kokku võtta.” Komistuskiviks ja loobumise mõtte algeks oli soov patustada. “Õnneks oli abikaasa toetav ja ma mõtlesin, et kui esimesel päeval juba kaal langes, siis ei anna alla ja proovin jätkata.” Naise üllatuseks, mida aeg edasi, siis kadusid igasugused isud ja kaal langes stabiilselt iga päev kuni 500g. “Peeglisse vaadates hakkas peegelpilt üha enam meeldima ja sellega kasvas ka motivatsioon edasi minna,” rääkis naine, kuidas dieedi pidamine ise juba hoogu juurde andis ning tekkis teatav hasart.

Kristina kiidab ka konsultant Airet, kes oli vajadusel olemas. “Sain temalt alati tuge ja nõuandeid. Kusjuures, kasutasin konsultandi abi väga usinasti, et dieet edeneks maksimaalselt,” räägib naine, kuidas spetsialisti abi aitas suuresti kaasa. “Olin harjunud kindla toitumiskavaga ja toiduained sobisid imehästi, sest polnud vaja üleliia pead murda.” Kristina tervis ja enesetunne paranesid märgatavalt. ”Energiat tuli juurde, liigesed ei teinud enam liiga ja tundus, et nahk muutus ka elastsemaks,” räägib naine ning lisab, et üleüldiselt oli hea ja kerge olla. “Dieedi vältel langes kaal lõppkokkuvõttes 9kg ja olin tulemusega väga rahul, sest sentimeetreid vähenes tunduvalt rohkem!” kiidab naine. “Minu jaoks oli kõige suurem üllatus just see, et selline kaalulangus ja ei mingit trenni, piisas vaid jalutamisest.”

Ka stabiliseerimine ehk kaalulangetuse järgne kaalu kinnistamise etapp õnnestus ja kaal säilis. “Praeguseks plaanin teha teise ringi just distsipliini ja iseloomu kasvatamiseks, kaalulangus ja parem tervis on boonuseks,” räägib Kristina. Naise esimene dieediring oli külmal ajal ning muutus ei paistnud kohe paksude riiete alt välja. “Hiljem ühisüritusel nähti kaalumuutust ja küsivaid pilke tuli päris mitmelt tuttavalt. Tunti huvi, et kuidas olen sellise tulemuse saavutanud,” kirjeldab naine tuttavate hilisemat üllatust ja uudishimu.

“Kõik, kes alles kaaluvad, kas läbida see dieet või mitte, siis soovitan soojalt see ette võtta. Tegin selle ise läbi, sain kinnituse, et see toimib!” räägib naine elumuutva otsuse tulemustest. “Dieedi läbides vaatab peeglist vastu hoopis tervem, ilusam ja elurõõmsam inimene!” lisab Kristina lõpetuseks.

 

Kui Kristina lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT