Õnne: “Kõige keerulisem oli mitte protsess ise, vaid uskuda, et Dr Simeonsi dieet toimib. Aga tõesti toimib!”

“Kaotasin Dr Simeonsi 23-päevase dieediringiga üle 7 kilo. Kaalulangetuse järgselt on kergem olla ja vähem seljavalusid. Tulemus on super äge! Kõige raskem kogu asja juures oligi mitte protsess ise, vaid uskuda, et jah, see toimib,” räägib kahe lapse ema, 40-aastane Õnne Harjumaalt.

“Juba seitse aastat on minu suureks hobiks ja kireks ladina tants. Peale teise lapse sündi jäi umbes kümme kilo, millest ei saanud kuidagi lahti. Proovisin küll aeroobikat, vesiaeroobikat, shapingut, isegi eratreeneriga jõusaalis. Sai ka proovitud erinevaid toidulisandeid ja pulbreid, kuid kaal tuli kiirelt tagasi,” tõdeb naine.

Dr Simeonsi dieedini jõudis Õnne sõbranna kaudu, kes aasta tagasi alustas oma kaalulangetuse teekonnaga. Nähes, et programm toimib, tekkis kahe lapse emal soov ka ise ära proovida.

“Olin ausalt väga skeptiline, et jälle mingid graanulid ja kindlasti tuleb kaal kolinal tagasi ja juurdegi veel. Kuid nähes, kuidas dieet sõbrannale mõjus, olin väga üllatunud,” jagab Õnne oma dieedieelseid emotsioone. “Sõbranna hakkas kevadel teist dieediringi tegema ja pakkus variandi teha koos, et saaksin proovida. Olin alguses hirmul, et äkki tuleb näljatunne ja murdun, aga üllatusin taas – ei mingit näljatunnet,” kiidab naine.

Dieediprotsess kulges Õnne sõnul suurepäraselt. “Esimeses dieedietapis oli keeruline kaalus juurde võtta, lõpptulemusena lisandus vaid 1 kilo, kuid see ei mõjutanud kuidagi negatiivselt dieeti. Ei olnud peavalusid ega näljatunnet ning kõik sujus super hästi.”

Kahe lapse ema tegi endale dieedi lihtsamaks läbimiseks oma süsteemi, et reeglites püsida. “Kaalusin iga toidukorra täpselt ja valmistasin toidud retseptide järgi. Isegi õunapäevad olid üllatuslikult lahedad. Kartsin ikka näljatunde tekkimist – et tahaks midagi muud äkki näksata – aga ei tulnud isegi tahtmist midagi muud süüa. Täiskõhu tunne oli koguaeg.”

Kaalulangetus mõjus positiivselt ka tervisele. “Palju kergem on olla ja lihtsam liigutada. Vähem ka seljavalusid,” räägib naine. Stabiliseerimise perioodiga, mis aitab uut kaalunumbrit kinnitada ja kaasa edasisele püsimisele, sai Õnne samuti hästi hakkama. “Tulin kenasti toime. Selle dieedi juures on kõik lihtne. Lehel on retseptid, mille järgi saad igapäev erinevaid toite valmistada. Toidupäevik, kuhu märkida, mida sõid ja jälgida oma kaloreid. Kõige keerulisem oligi uskuda, et see toimib,” tunnistab kahe lapse ema.

“Olen väga tänulik, et proovisin Dr Simeonsi dieeti – sain kiirelt kaalust alla ja kordades enesekindlama tunde. Hea on taas vaadata peeglisse, sest palju ilusam mina vaatab vastu. Soovitan kõigil proovida, sest kindlasti ei kahetse. Usun, et ideaalkaalu saavutamiseks teen ühe tiiru veel, et 5-7 kilo kaotada.”

 

Kui Õnne lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT