Korduma kippuvad küsimused

Siit lehelt leiad vastused meie poole pöördunud inimeste tihti esitatud küsimustele.
Kui Sa oma küsimust siit nimekirjast ei leia, võta julgelt ühendust meie konsultantidega ning vastame Sulle täiendavalt eraldi.

Miks peaksin Dr Simeonsi dieedi valima?

  • Dr Simeonsi dieet on kiire, täiesti ohutu ning tulemus jääb püsima juhul kui teed oma konsultandiga koostööd ja muudad peale dieeti oma õhtuse söömise harjumusi. Peale dieeti võid süüa kõike ja jooma peaks vett igapäevaselt vastavalt oma kehakaalule.
  • Dieediprotsessi käigus võetakse kaalust alla AINULT varurasva arvelt!
  • Dr Simeonsi dieediga kaasneb ilus keha, parem ööuni, suurem teotahe, rõõmus meel jne. Kõik need tunded lisavad julgust ette võtta seda, mida varem ei julgenud proovida. See aga omakorda avab erinevaid uusi toredaid võimalusi Sinu elus!
  • Sa ei tunne dieedi ajal nälga ja keha saab igapäevaselt 2000–4500kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid. Dr Simeonsi dieedi ajal keha korralikult puhastub ning ka mingil määral terveneb.
  • Dieedi ajal ei pea ilmtingimata tegema trenni, kuid kui keha on füüsilise koormusega harjunud, siis võid trenniga jätkata. Seega, Dr Simeonsi dieeti saavad teha ka inimesed, kellele füüsiline koormus ei sobi.

Kas kiire kaalukaotus on tervisele kahjulik?

Kiire kaalulangus võib olla ohtlik, kui seda tehakse ebatervislikult.

Dr Simeonsi dieediga kaasnev kiire kaalulangus pole kehale kahjulik, sest keha pole näljas. Inimene saab oma varurasvast 1500 – 4000 kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid. Meie dieediga ei vähendata struktuurrasva ja lihasmassi. Seetõttu pole meie dieediga kaasnev kiire kaalulangus ohtlik. Meie dieedi käigus võetakse kaalust alla AINULT varurasva arvelt ning selle tarbetu rasvahulga kahandamine on vaid tervislik!

Kuna joome dieedi ajal päevas 1 liiter rohelist teed või 1 liiter peterselliteed lisaks 2 liitrile veele, siis pole jääkainete neutraliseerimine ja kehast väljutamine probleem.

Kas kiirele kaalulangusele võib järgneda ka kiire kaalutõus?

Kiirele kaalulangusele võib järgneda kiire kaalutõus, kui dieedi järgselt ei toimita õigesti.

Dr Simeonsi dieedi läbimisega ei kaasne kiiret kaalutõusu, sest meie dieedi viimane etapp on uue kaalunumbri säilitamine ehk stabiliseerimine. Stabiliseerimine kestab 21 päeva ehk 3 nädalat ja selle aja jooksul me kinnistame kehale uue kaalunumbri kui uue normi. Kui stabiliseerimine on läbi tehtud õigesti, siis keha ei mäleta enam vana kaalunumbrit, mille poole uuesti tagasi pürgida.

Kui meie klient teeb oma konsultandiga koostööd ja ei naase oma vanade harjumuste juurde, siis ei tule peale meie dieedi läbimist kaalutõusu.

Mis on hCG hormoon?

HCG hormoon on rasedushormoon, mida leidub väikeses koguses nii naiste kui ka meeste kehas kogu aeg. Kui selle hormooni tase veres tõuseb, st selle hormooni energeetilist võnget on rohkem (aju suhtleb kõigi organitega võngete keeles), siis aju suunab keha avama varurasva „seifi“ ja võtma sealt vajalikud toitained rakkudele. Just selline olukord on kui naine on rase.

NB! Meie Biolit graanulid ei sisalda ainelist hCG hormooni, küll aga kannavad nad hCG hormooni võnkeinfot, st tegemist on bioresonants-koopiaga, millele aju reageerib sama moodi kui veres oleks reaalselt hormoonitaseme tõus.

Kuidas Biolit graanulid toimivad?

Biolit graanulid on ainulaadsed, sest teadaolevalt bioresonants-koopiat kasutame Euproopas ja Iisrealis vaid meie. Meie Biolit graanulid ei sisalda mitte mingil määral ainelist hCG hormooni!

Meie graanulid on kasesuhkrust ehk orgaanilisest ksülitoolist, millele on bioresonants-aparaadi abil ümber kopeeritud rasedushormooni hCG lainepikkus ehk energeetiline võnkeinfo. Pane tähele, et info pole aine!

Loe lähemalt: http://www.simeonsidieet.ee/mis-on-biolit-graanulid/

Kas 500kcal dieeti võib teha ka ilma Biolit graanuliteta?

Dr Simonsi dieeti ei või mitte mingil juhul teha ilma Biolit graanuliteta, sest siis saab inimene vaid 500 kcal toitu päevas ja see on selge nälgimine, mille käigus ainevahetus läheb väga aeglaseks ning keha võtab säästurežiimil varurasvast toitaineid.

Meie Biolit graanulite abil aga võtab keha 1500 – 4000 kcal toitaineid oma varurasvast! Lisaks sellele sööme meie dieedi ajal taldrikult 500 kcal (reeglite ja skeemi järgi, mis on koostatud aastatepikkuse uurimustöö tulemusena) ja seda mitte toitainete pärast. Sööme taldrikult vaid selleks, et hoida kiiret ainevahetust. Sellisel juhul on tagatud igapäevane kuni 500 g kaalulangust varurasva arvelt.

Milliste haiguste puhul ei tohiks Dr Simeonsi dieeti teha?

Dr Simeonsi dieeti ei saa teha vaid üksikutel juhtudel:

  • kui on neerukivid
  • kui avatud kõhuõõne operatsioonist pole möödas veel 2 aastat
  • kui on parasjagu kestev vähiravi
  • kui on rinnaga toitmine
  • kui keha hoiab elus elektroonika

Mida võib Dr Simeonsi dieedi ajal süüa?

Vaata toiduainete tabelit

Kas Dr Simeonsi dieedi ajal on lubatud füüsiline koormus?

Dr Simeonsi dieedi ajal võib trenni teha, kui keha on vähemalt 2 kuud enne dieeti harjunud trennikoormusega, siis langeb kaal väga hästi. Kui keha pole harjunud füüsilise koormusega ning nüüd tuleb lisaks dieedikoormusele ka füüsiline koormus, siis seda on natuke palju ja kaalunumber esimesed 2 nädalat ei lange nii kiiresti kui võiks.

Mõõdukas füüsiline koormus on teretulnud ka meie dieedi ajal. Samas meie dieedi õnnestumiseks pole füüsiline koormus oluline.

Kas kaalulangetuse järgselt võib jääda nahk rippuma?

Kuna meie dieediga langetame kaalu vaid varuasva arvelt, siis ei jää nahk rippuma. Kogemuse põhjal ka umbes 80-aastastel naistel pole nahk rippuma jäänud. Põhjus selles, et Dr Simeonsi dieediga ei kahane rakurasva ja lihaste hulk ning seetõttu jääb ka peale kaalulangetust keha ilusaks.

Sa ei leidnud oma küsimusele vastust?
Võta meie konsultantidega ühendust.

Sa ei leidnud oma küsimusele vastust?
Võta meie konsultantidega ühendust.