Katrin: “Dieet toimib, kaal säilib – kes ei usu, proovib järele!”

“Avastasin Dr Simeonsi dieedi juhuslikult, kuid see aitas mul kaotada pooleteise kuuga 15kg ülekaalu. Enesetunne on hea, olen muutnud oma toitumisharjumusi tervislikumaks ning kaal püsib! Dieet toimib – kes ei usu, proovige järele,” sõnab kolme lapse ema Katrin.

Katrinil, nagu ka paljudel teistel naistel, tekkis tõsisem kaaluprobleem laste sünni järgselt. “Peale viimase lapse sündi jäin tublisti ülekaaluliseks.” Siis tekkis naisel ka huvi erinevate kaalulangetusvõimaluste osas. “Hakkasin uurima erinevate dieetide kohta, välistasin apteegis saadaval ja dieedid, millega pidi kõvasti trenni tegema,” sõnab kolme lapse ema.

“Eelmisel suvel avastasin Dr Simeonsi dieedi – ma polnud sellest enne kuulnudki, ja see dieet hakkas mulle huvi pakkuma,” lisades, et oluliseks aspektiks oli just see, et polnud vaja selle programmi puhul trenni teha. “Lugesin ja uurisin dieedi kohta mitu kuud, lisaks käisin konsultant Aire Kängsepa loengul,” kirjeldab Katrin põhjalikku enese kurssi viimise protsessi, mis enne alustamise otsust toimus. “Kogu dieet tundus lihtne ja loogiline ning mis kõige tähtsam, et tulemus jääb püsima! Uskumatu, eks? Mis siis muud kui START!” lisab dieedipidaja naljatades.

Dieeti alustades lootis Katrin alla võtta vähemalt 15kg. “Peale esimeste nädalate tulemusi nähes üllatusin tõeliselt ja olin nii rõõmus, et see on reaalne!” jagab naine esmaseid muljeid ning lisab, et eriti nauditavad olid just õunapäevad. “Kartusi mul dieedi suhtes polnud, olin teinud hoolega kodutööd. Olin optimistlik ja astusin igal hommikul huviga kaalule.”

Esimesest ringist võttis Katrin viimast. “Jätkasin nii kaua, kui graanuleid topsis oli ehk tegin veidi üle 50 päeva dieeti – ütlen ausalt, et pidasin protsessist kinni 90%. Lõpunädalatel patustasin veidi,” tunnistab naine häbelikkusega. Stabiliseerimise periood oli Katrini jaoks lihtne. “Suutsin kaalu lubatud piirides hoida. Kaalugraafik näitas -15kg, super!”

Dieedi algusest on naisel juba üle aasta. “Olen siiani püsinud saavutatud kaalus. Vahepeal on olnud küll väikeseid kaalukõikumisi, kuid praegu saan paar kilo kiiresti kontrolli alla,” räägib Katrin, kellel kaalu säilitamise nipid dieedist selged. “Joon siiani iga päev 2-3l vett, tarvitan minimaalselt valget suhkrut ja nisujahutooteid. Kartuleid söön väga harva, need kergitavad kohe kaalu.” Lisaks teeb kolme lapse ema tihti kamaõhtuid rukkikama ja keefiriga.

Tervisega Katrinil oli juba varasemalt üpris hea seis. “Koos kilodega on kadunud küll jalavalud ja -krambid ning alaseljavalud. Tervis on hea ja tunnen ennast hästi, kergemalt!” rõõmustab naine. Kõige lihtsam oli Katrini meelest Dr Simeonsi dieedi juures selle menüü. “Hea odav ka – kapsas kasvas põllul ja õunad puu otsas. Mulle sobis kusjuures üks menüü algusest lõpuni.”

Üle kõige rõõmustab Katrin lisaks enesetunde paranemisele ka lähedaste tagasiside üle. “Käisin hiljuti ühel oma sõbrannal külas ja talle piisas ainult minu nägemisest, kui hea ma välja nägin! Juba samal õhtul otsis konsultandi üles ja järgmisel hommikul alustas dieeti. Polnud suurt juttu vajagi!” naerab naine. “Võin julgelt öelda, et see dieet toimib. Kes ei usu, proovib ise järele!”

 

 

Kui Katrini lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT