Katri: “13kg kergemana taastasin oma naiselikkuse ja olen südamest õnnelik”

“Dr Simeonsi dieedi 37-päevase ringiga kaotasin 13kg ja olen ääretult uhke! Sain beebikilodest vabaks ning tunnen taas end naiselikuna. Kergema kehakaaluga kadusid seljavalud ning leevenesid peavalud,” räägib 29-aastane kolme lapse ema Katri.

Katri on rohkem kui viimased viis aastat pühendunud oma väikeste laste kasvatamisele. “Lastel on väikesed vanusevahed ja nii mul polegi olnud varianti tööle naasta või leida endale vaba aega, et leida endas uuesti see naine, kes on rahul iseendaga,” sõnab kaalulangetaja. Raseduste ja pikalt kodus olemise tõttu nägi kolme lapse ema, et olukord läks käest ära.”Magamata ööd ja energiapuudus pani käed sirutama kõige magusa järele, millest võis saada kohest energiat ja õnnetunnet. Selline õnnetunne aga kestis vaid hetk ja tõi endaga kaasa palju lisakilosid ja veelgi õnnetuma minapildi peeglist.” Trenni tegemiseks motivatsiooni aga polnud ning vabandusi leidus enda jaoks palju. “Sai proovitud erinevaid toitumiskavasid, mis suutsid mind reel hoida mõne nädala ja sellega asi piirdus. Googeldasin erinevaid dieete aga justkui polnud minu jaoks,” kirjeldab Katri oma katsumusi täis kaalulangetuse eelset aega.

Dr Simeonsi dieediga puutus naine kokku tänu lähedaste kogemusele. “Ma nägin tutvusringkonnas, kuidas Dr Simeonsi dieet inimestele mõjunud oli ja tänu sellele oli ka minu huvi väga suur. Käisin ka tutvumisõhtul, kus räägiti Dr Simeonsi dieedist – kui aus olla, oleks kohe tahtnud, aga sel hetkel jäi asi raha taha.” Oma sünnipäeval otsustas aga Katri, et et tal ei ole midagi kaotada, samas võita on palju ja endale kingi tegemine sellisel kujul tundus õige. “Otsus saigi tehtud ja mõni päev hiljem olid Biolit graanulid juba olemas ja infot kui palju. Erinevalt teistest proovitud dieetidest või kavadest tundus see eriti range ja konkreetne. Arvan, et see oligi minu jaoks suur pluss,” räägib naine ja lisab, et kui tahe on suur ja kõik on puust ette ja punaseks tehtud, siis võid eksida ainult siis, kui oled nõrk ja eesmärk pole piisavalt kindlalt valmis mõeldud.

“Kui esimene päev oli möödunud, siis tundus, et polegi nii hull, kuid enesetunne teise päeva hommikul oli ootamatult jube,” räägib Katri. Naist vaevas suur peavalu, kuid konsultandi juhendamisel sai palju vett tarbitud. “Teadsin, et see läheb mööda, kuna seekord olin lugenud kõike, mis kuidas juhtub. Ja voilaa absoluutselt kõik järgnevad päevad olid head.” Katri küll tunnistab, et esimesel nädal ootas ta toidukordasid väga, aga imestama pani see kui vähe edaspidi oli vaja, et kõht oleks täis. “Just nimelt täis, mitte üle söödud, mille puhul inimesi valdab väsimus ja raskustunne. Nii hea ja kerge oli peale toidukordasid olla! Kaal langes ja enesetunne oli mega, motivatsioon oli laes,” rõõmustab kolme lapse ema.

Dieedimenüüst kõrvalekaldeid oli Katril kaalulangetamise ajal kolm. “Teadsin ette, et tuleb kolaki juurde, aga see oli loomulik, sest need patukorrad olid sellised, et hoia mütsi kinni,” naerab naine. Oluline on sealjuures teha konsultandiga aktiivset koostööd, sest ka neid kordi on võimalik ette planeerida, et kahju oleks minimaalne. “Nüüd pole enam selliseid isusid, et sööks terve koogi ära. Ja õunapäevad, mis tundusid mulle ulmelised, mõjusid kaalule peale patukorda nagu võluvits!” kiidab Katri. Naise dieediring 37 päeva ja selle ajaga kadus kehalt 13kg. “13 kg.., niipalju kaalub mu detsembris 2-aastaseks saav laps. Oi ma olin uhke ja olen siiani!” Kaalulangetamise järgsed etapid olid kiired ja kerged. Kaalunumbri säilitamise ajal suutsin kaalu hoida normi piires – +/-1kg. 3 kuud peale dieedi lõppu olen samas kaalus ja see on minu jaoks tõeline kingitus. Pole vaja karta, et kui kiirelt kaotad kaalu, tuleb topelt tagasi nagu öeldakse kõrvaltvaatajatena.”

Kaalulangetus tõi endaga kaasa ka positiivseid mõjusid tervisele. “Varasemalt olid mul pidevalt seljavalud, raksutasin selga igapäevaselt ja see tundus olevat normaalne. Nüüd aga seljavalusid pole, peavalusid ei esine ka enam tihti kui varem,” tunnistab Katri ja nõustub, et kui ülekaalust vabaneda, kaovad ka paljud tervisemured. “Kui inimene tarbib vedelikku ja ei söö ennast üle, siis on energiat ja jaksu kordades rohkem.”

Täna on Katri 13kg kergemana enesekindlam. “Tunnen end taas naiselikuna, mulle meeldib mu minapilt oluliselt rohkem. Kui teen oma teise dieediringi ka ära, siis olen iseendaga rahul. Kui armastad ennast siis alles suudad sa armastada ka teisi!”

“Ma olen südamest õnnelik, et leidsin Dr Simeonsi dieedi. Neile, kes veel kahtlevad – mina kahtlesin ka ja sellega kaotasin ma ainult aega, et jõuda sinna kus olen ma täna. Dieedi hind võib tunduda kallis, aga naised.. investeerige endasse nagu me teeme seda oma pere puhul igapäevaselt. Vastu saame ilusa minapildi, tervise ja jaksu, et perega koos aega veeta,” lisab Katri lõpetuseks.

 

Kui Katri lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT