Katre: “Kaalu säilitamine on läinud edukalt ning enesetunne on hea”

„Dr Simeonsi dieet on lihtne, toidud maitsvad ja kõht on täis. Dieedi parim osa on konsultant, kes on iga kell nõus vastama sinu küsimustele! Kaotasin kokku 7kg, kaalu säilitamine on läinud edukalt ning teen endiselt toidu suhtes teadlikke valikuid. Enesetunne on väga hea, ” räägib 28-aastane Katre Tallinna lähistelt.

Katre on kahe lapse ema, kelle jaoks kaal pole kunagi olnud parim sõber. “Peale teise lapse sündi hakkasin kaalu jälgima LCHF ja paleodieedi abil. Kilod kadusid, kuid teatud hetkel jäi kaal ikkagi seisma,” räägib naine.

Dr Simeonsi dieedi kohta kuulis Katre ühe tuttava käest, kes dieeti väga soovitas, eriti just peale lapse sündi. “Lugesin palju edulugusid ja võtsin kätte ning kirjutasin konsultant Juliale.” Otsustavaks osutus naise jaoks just see, et Dr Simeonsi dieet aitab vabaneda nn halbadest rasvadest, mida toitumise ja trenniga kaotada ei saa. “Kusjuures tuttav küll päris dieedi lõpuni ei jõudnud, kuna jäi rasedaks, ent kaotas siiski lühikese ajaga 8kg. See andis eriti hoogu juurde alustamiseks,” kirjeldab Katre entusiasmi, mis tulemusi nähes tekkis, teades et kaalu on langetatud tervislikul viisil.

Enne dieeti oli hirm suur just allaandmise osas. “Arvasin, et minu jaoks on katsumuseks juua musta kohvi piima ja suhkruta, kuid see polnudki mingisugune probleem. Õppisin jooma rohkem vett ja taimeteesid ning joon kohvi siiani magustamata!” rõõmustab Katre. Dieedi esimene faas ehk nuumamine oli naise jaoks veidi keeruline. “Teadmine, et tuleb kilo juurde võtta enne kui kaalu langetad, on raske. Kuid kui see kilo ja rohkemgi kohe esimesel päeval kadus, oli motivatsioon suur,” kirjeldab kahe lapse ema, kuidas tahtmine jätkata tõusis iga päevaga. “Igahommikune kaalumine oli nii põnev ja hasarti tekitav!”

Menüüga harjus dieedipidaja kiiresti. “Köögiviljad ja juurikad on koguaeg mu toidulaual olnud. Valisin kaks korda päevas söömise ja valmistasin eelmisel õhtul lõunase toidukorra ette,” räägib Katre, kuidas dieedi enda jaoks mugavaks tegi.

Kaalu säilitamise etapp oli naise jaoks väga lihtne. “Kaotasin kaalu selleks ajaks 7kg ning see on püsinud ilusti. Teen endiselt toidu suhtes teadlikke valikuid ja enesetunne on väga hea,” kiidab Katre. Kõige enam meeldis just dieedi lihtsus, sest toidud olid ette antud ja menüü lihtne. “Ei pidanud mõistatama, mida süüa. Toidud olid maitsvad ja kõht oli täis.” Kõige keerulisem oli erinevatel üritustel ja koosviibimistel käimine.

Dieedi parim osa on konsultant, kes on iga kell nõus küsimustele vastama. Sain väga palju abi Julialt ja inimestelt foorumis, kes sama rada kõnnivad,” räägib Katre, kuidas teistega sama eesmärk andis talle igati jõudu juurde jätta kilod seljataha.

Dr Simeonsi dieedi tegemine aitas kaasa ka tervisehädade leevenemisele. “Ma sain oma seljavaludest lahti. Enesetunne on väga hea ja energiat on palju rohkem,” sõnab Katre, kelle jaoks on äärmiselt positiivne, et ei tunne enam ennast pidevalt väsinuna.

“Ma olen uhke, et selle dieedi läbisin! Küll oleks võinud paremad tulemused saavutada, aga minu puhul oli see kindlasti elu parim investeering,” räägib naine, soovitades dieeti kõigile, kes pole oma kaaluga rahul. “See enesetunne ja komplimendid, millega sind üle kuhjatakse! See on lihtsalt meeletult hea tunne!” Lisaks 7kg-le õnnestus Katrel kaotada aga veelgi rohkem sentimeetreid probleemsetest kohtadest. “Plaanin kindlasti ka teist ringi,” sõnab naine lõpetuseks.

Kui Katre lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT