Kalli: “Kaotatud 12kg abil saabus hea enesetunne ja tervis”

“Kaotasin 40 päeva jooksul 13kg ning peale stabiliseerimise lõppu jäi lõplikuks kaalukaotuseks 12kg. Kaal on viimased kuud säilinud, kaasnes hea enesetunne ja ka tervisele mõjus dieet positiivselt,” räägib 41-aastane Kalli Kehtnast.

Naise sõnul tekkisid liigsed kilod peale laste sündi ning nagu paljudel noortel emadel, oli seejärel suur katsumus tagasi vana kaalu peale saada. “Proovisin mitmeid erinevaid dieete, mis langetasid küll kaalu, aga sama kiiresti tuli kõik tagasi ja lisaks veel mõningad kilod,” nendib kolme lapse ema, kelle varasemate kogemuste hulgas olid kapsadieet, tatradieet ning isegi kaalulangejate grupis osalemine.

Dr Simeonsi dieediga sai Kalli tuttavaks tänu ühele tuttavale, keda naine polnud kaua aega kohanud. “Kui me üle tüki aja kohtusime, nägi ta võrratu välja – 14kg kergem. Küsisin, mis on tema saladus ja siis ta rääkiski mulle sellest dieedist. Ja kuna tema pealt oli näha, et asi toimib, otsustasin samuti proovida,” oli Kalli enesekindel. Dieeti alustastades kaalus naine 89kg olles 165cm pikk. “Ma olin selgelt ülekaaluline.”

Dieeti alustades oli Kalli peamiseks hirmuks see, et ta ei saa hakkama. “Kõik tundus väga keeruline, kuid tänu oma konsultandile sain oma hirmudest üle ja ta toetas mind 100%,” kiidab kaalulangetaja Dr Simeonsi dieedi tugisüsteemi. “Sain talle helistada ja meiliga kirjutada – alati oli ta valmis minu küsimustele vastama!” Järgides sihikindlalt reegleid ning kasutades aktiivselt ka konsultandi tuge, ilmnesid ka esimesed tulemused. “Kui kilod hakkasid esimestel dieedipäevadel kukkuma, olin nii õnnelik ja sellest tekkis hasart ja usk endasse, et ma saangi sellega hakkama!”

Uue menüüga kohanemine oli Kalli jaoks lihtne. “Teise nädala alguses hakkas küll nõrkus ja väsimus tekkima, aga see läks kiiresti üle, sest tulemused olid näha ja tunda.” 40 päeva jooksul võttis dieedipidaja alla 13kg. “Stabiliseerimisel lubasin endale ka patustamist, mille tagajärjel lisandus veidi kaalu. Lõplikuks kaalukaotuseks jäi 12kg, millega olen väga rahul.” Sihikindlus kandis vilja ning dieediga kaasnes Kalli jaoks ka positiivne mõju tervisele. “Kaal on viimased 6 kuud säilinud. Ka tervisele mõjus dieet positiivselt, mul ei valuta enam põlved, mis enne dieeti oli suur probleem. Üldse on selline kerge tunne,” sõnab naine.

Kalli sõnul möödus toidu ettevalmistamine murevabalt. “Kõige lihtsam selle dieedi juures ilmselt oligi söögi tegemine, kuna menüü ja toidu kogused olid ette antud. Enim meeldis mulle hautatud kanafilee brokoliga.” Stabiliseerimise ajal aga tekkis kaalulangetajal suur isu vanade lemmikute järele. “Stabiliseerimine oli kõige keerulisem, et kaalu ka säilitada. Koguaeg oli selline tunne, et tahaks end premeerida.”

Neile, kellel on mõttes Dr Simeonsi dieet läbida, soovitab Kalli kõigepealt põhjalikult läbi mõelda, mis on kindel eesmärk. “Kui inimene on motiveeritud, siis on kõik väga lihtne. Kõige suuremaks ohuks ongi vanade harjumuste juurde tagasi pöördumine,” tunnistab naine.

Kalli kogemus on ka paljusid teisi inspireerinud. “Olen dieeti soovitanud juba paljudele oma tuttavatele ja sugulastele ning kõik on väga rahul olnud oma tulemustega.” Kõige enam toob Kalli motivatsiooniteguritena välja just enesetunde ja enesekindluse tõusu. “Olen väga tänulik, et Dr Simeonsi dieediga õnnestus saada uskumatult ruttu selline kaalukaotus ilma tervist rikkumata. Soovitan kindlasti kõigile!”

Kui Kalli lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT