Kaja: “Dr Simeonsi dieet sobib kärsitule inimesele, sest tagab kiired tulemused”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 40 päevaga 15kg. Programm tagab kiired tulemused ja sobib eelkõige kärsitule inimesele. Soovitan kõikidele, kes tahavad iseennast aidata,”räägib 55-aastane 3 lapse ema ja 3 lapselapse vanaema Kaja, kes on pärit küll Pärnust, kuid viimased aastad elanud Norras.

“Kooli ajal olin sportlik ja kaaluga probleeme ei olnud. Abielludes kaalusin 55kg, kuid iga lapse sünniga lisandus juurde umbes 10kg ja ajaga tuli veel juurde lisakilosid,” sõnab Kaja. Naine tundis end halvasti, oli raske olla ja liikuda, mis viis arusaamani, et midagi tuleb ette võtta. “Proovisin erinevaid dieete ja trenni teha, aga soovitud tulemust ei saavutanud ning see muutis mind veelgi rahulolematumaks,” räägib 3 lapse ema pettumusest.

Dieediprogrammist kuulis Kaja esimest korda, kui luges Kroonikast Laine Randjärve edulugu Dr Simeonsi dieediga kaalu langetamisel. “Kõhutunne ütles, et kui nii tark naine selle dieedi kasuks otustas, siis on tegemist õige valikuga.” Idee keerles naise peas terve suvepuhkuse. “Soov kaalus alla võtta oli suur, sest tundsin hirmu oma tervise ja silmapiiril oleva 100kg ees. Minu 163cm pikkuse juures oli 92kg juba liig, mis liig!” on Kaja emotsionaalne.

Hirmu naine dieeti alustades ei tundnud. “Tuge sain konsultant Airelt, kes oli väga kiire küsimustele vastama ja nõu andma ning julgustama,” sõnab Kaja. Nuumamise ehk dieedi esimese etapi päevad tundusid hirmus pikad ning ootused saada kinnitust dieedi efektiivsusest olid suured. “Raske oli harjuda 2l vee joomisega. Päike tuli pilve tagant välja 5. päeva hommikuks, sest selleks ajaks olin kaotanud 5kg ja siis enam tagasiteed polnud!” räägib Kaja suurest rõõmutundest, mis kaalulangusega tekkis.

“Dieedi ajal olin ise ikka ka ülitubli: kaalusin, keetsin ja hautasin erinevaid köögivilju 100gr lubatud lihakogustega – väga põnev oli eksperimenteerida.” Toitude maitsestamiseks kasutas Kaja palju vürtse, et toidul oleks särtsu ja ei muutuks üksluiseks. “Kasutasin ka Airelt saadud retsepte, kuid pidin neid kohandama Norra kaubanduses leiduvaga.” Naise külmik oli pidevalt erinevaid toidukarbikesi täis. “Liitsin ja lahutasin kilokaloreid, tegin märkmeid! Vahva! Ja kaal muudkui langes,” kiidab Kaja.

Dieedijärgselt sööb naine peaaegu kõike, mille järgi isu. “Olen loobunud kartulist ja suhkrut sisaldavatest toodetest ja suurendanud kiudaineirikkaid toituaineid ning juurvilju oma toidulaual,” räägib Kaja. “Veepudel on mu parim sõber. Kaal seisab ja keha harjub uue minaga!”

Uutele programmiga alustajatele soovitab Kaja informeerida lähemaid inimesi oma otsusest ja paluda nendelt toetust ning mõistmist. “Esmalt sai abikaasale selgitatud, mis on teoksil, siis töökaaslastele.” Nädalavahetustel käis naine jätkuvalt tuttavatel külas, kuid alati oma toidupala karbiga kaasas. “Imelik, et ei ahvatlenud, kui teised kodutehtud pitsat ja maasika-vahukoore torti sõid! Pigem häiris, et paljud soovisid minu kaasavõetud püreestatud lillakapsa-brokkoli-kanafilee suppi maitsta,” naljatab dieedipidaja.

“Dr Simeonsi dieet on sobilik kärsitule inimesele, sest tulemused on kiiresti saavutatavad. Kui ikka sulle ei meeldi see inimene, keda peeglist näed, siis asja käsile võtta saad vaid sina ise. Ära jää ootama tervisehädasid, ära peida pead liiva alla! Tunnista endale, et kannad turjal üleliigseid kilosid ja sa TAHAD nendest vabaneda,” julgustab Kaja kõiki, kes veel kahtlevad, kas proovida.”Kujuta ette 15 kg suurust suhkrukotti – kohutav kaal ja kogus! Dr Simeonsi dieediga on sul võimalik sellest esimesel ringil jäädavalt lahti saada.”

“Mina olen väga uhke ja õnnelik, et valisin Dr Simeonsi dieedi.” Kõrge kolesterool ja öised higistamis- ning ärkamishood on tänaseks naisel möödanik. “Tervisele liiga teinud liigsed 15kg on kadunud tervisele rohkem liiga tegemata! Tahaksin teise ringiga veel 6-7 kg kaotada, aga sellest juba järgmisel korral. Soovitan kõikidele, kes tahavad iseennast aidata!”

 

Kui Kaja lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT