Kairi: “Õige aeg dieediga alustamiseks oli juba eile!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi kahe dieediringiga 22kg. Mõtlesin pikalt ja ootasin õiget aega, millal alustada – kui kaalulangetus on eesmärk, on tegelikult õige aeg juba eile!” räägib 43aastane viie lapse ema Kairi.

Eduloo kangelanna jaoks on kaaluprobleemid aktuaalsed olnud terve elu. “Olen terve oma teadliku elu ülekaalus olnud, tõusude ja mõõnadega,” sõnab Kairi. “Viimased 3 last sünnitasin 2-aastaste vahedega, mis ilmselgelt ka mu kehakaalule mõju avaldas.” Nagu enamus tublisid eesti naisi on ka Kairi katsetanud omal käel kaalu langetada. “Olen proovinud erinevaid huvitavaid dieete, käinud trennides, kuid kaal on alati tagasi kippunud tulema,” tunnistab ta.

Dr Simeonsi dieeti tutvustas naisele töökaaslane. “Tema kaalulangetus inspireeris mind! ..nii ma langetasingi 2 esimese ringiga 6 kuu vältel 22 kg,” rõõmustab Kairi. Dieedipidaja algkaal oli 97kg olles ise 168cm pikk. “Nüüd kaalun 75kg! Viimati kaalusin ma nii palju 23 aastat tagasi – seega olen praegu 20-aastane, eks?” muheleb naine.

Nagu paljudel, oli ka Kairi jaoks kõige suurem hirm dieeti alustades näljatunde tekkimine. “Arvasin, et kindlasti tekivad pealetükkivad isud,” sõnab naine. Aastaid üritas viie lapse ema kogu pere söögilauda tervislikumaks muuta ning peale töökaaslase edulugu tundis, et on aeg härjal sarvist haarata. “Alustasin sõbra sünnipäevaga – nuumasin end meeleldi ja jäin tulemusi ootama.”

“Algus oli tegelikult väga tore, nautisin tegelikult kergemat tunnet, sest tulemused olid silmnähtavad ja meeldivad.” Dieedipidamisega lisandus Kairi jaoks aga ka selliseid asju, mida poleks osanud oodata. “Kaalu langusega kaasnesid aeg-ajalt külmavärinad, samuti kortsus nahk, kuid see polnud tol momendil esmane – nahk tõmbus aegapidi kokku tänu hooldamisele ning 2-3 numbrit väiksemaid riideid poest ostes oligi kõik kompenseeritud!” naljatab naine.

Suur rõõm oli muidugi ka teiste tähelepanust. “Need ilusad komplimendid! Juba esimese 10kg kadudes – sest minul oli kohe näost näha kaalukadu ja kõik kinnitasid ühest suust, et olen noorenenud!” Kaalulangetuse järgse etapiga sai naine samuti hästi hakkama. “Stabiliseerisin väga eeskujulikult, mis tegelikult ongi vist selle dieedi kogu alustala ja kaalu säilimisel ülioluline.” (konsultant Aire Kängsep nõustub)

Dr Simeonsi dieedil oli aga Kairi elustiilile pikaajalisem mõju. “Tervisele mõjus selle dieedi ideoloogia ja varasem entusiasm – vähendad olulisel määral lihtsuhkrute ja jahutoodete tarbimist, see sai mulle elustiiliks.” Naise sõnul käivad tervis ja ilu koos. “Kaaluga kadusid veenilaiendid, põlvevalu, samm muutus kergemaks, seelik lühemaks.”

“Mina ise kahtlesin kaua, millal alustada – ootasin alati seda niinimetatud õiget aega – tegelikult oli õige aeg juba eile!” sõnab Kairi lõpetuseks.

 

Kui Kairi lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT