Kadri: “Lisakilode kadumisega kaasnes parem enesetunne”

“Alustasin Dr Simeonsi dieeti kaaludes 118kg. Ühe dieediringiga kaotasin 12kg ning plaanin veel jätkata uue dieediringiga. Kaalukaotusega on kaasnenud parem enesetunne ja parem tervis,” räägib 49-aastane Kadri.

Rõõmsameelsel Kadril on kolm täiskasvanud last, kellest peale viimase sündi ehk 20 aastat tagasi tegeles naine mõnda aega kaalujälgimisega, kuid mingisuguseid dieete pole ta enne Dr Simeonsi dieeti teinud.

“Üks hea sõbranna, kellega me koos 1984. aasta suvel Saaremaal õpilasmalevas olime, rääkis mulle oma edusammudest Dr Simeonsi dieediga,” räägib Kadri, kuidas info dieedi olemasolust temani jõudis. Ei võtnud kaua aega, kui naine alustas oma teekonda saledama kehani. “Mul tekkis huvi ja nii ma liitusin programmiga lootuses mõned kilod kergemaks saada.” Tol hetkel kaalus kolme lapse ema 118kg, olles 171cm pikk. “Seda oli ikka väga palju,” tunnistab naine.

Esialgu oli Kadril suur ebakindlus ning teadmatus, kas suudab olla järjepidev – kaaluda toitu ja hoida end distsiplineerituna. “Minu õnneks hakkas kaal tõepoolest väga kenasti järjest langema. Olin kogu aeg väga rõõmsameelne ja heas tujus,” kirjeldab dieedipidaja programmi mõju kehakaalule ja enesetundele. “Tundsin kaalu langemist ja see innustas jätkama. Kadusid ära põlve- ja puusavalud, oli kergem liikuda ja energiat tuli juurde.” Seega dieet avaldas positiivseid mõjusid ka naise tervisele.

Dieedi menüüga harjus Kadri kiiresti ning probleeme ei esinenud. “Lemmiktoidud olid värske kurk, lillkapsas ja hautatud kala.” Dieedipidaja sõnul kulges kõik sujuvalt ning suuremaid elukorralduslikke muudatusi tema jaoks ei toimunud. “Kui olin kodust eemal mõned päevad, siis võtsin toiduportsjonid karpidega kaasa.”

Naine jagab tänusõnu ka oma toredale ja sõbralikule konsultandile Airele: “Aitäh, et mind kogu dieedi vältel palju toetasid, juhendasid ja nõustasid!” Kadri kasutas konsultandi abi dieedi jooksul päris palju – helistas või kirjutas vähemalt korra nädalas ning tegutses Aire näidismenüüde abil, mis olid üheks võtmeks dieedi edukal läbimisel.

Kadri edukast teekonnast sai inspiratsiooni ka ta 78-aastane ema, kes hetkel on dieeti läbimas ja juba esimesed kilod langetanud. “Kõik, kes kahtlevad – julgen kindlasti soovitada!” kiidab Kadri ning innustab teisigi enda kaalulangetamise teekonda alustama. “On ju hea, kui saad endale parema enesetunde ja parema tervise – kaotada pole peale lisakilode midagi!”

Kui Kadri lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT