Dr Simeonsi dieet on figuurisõprade hulgas armastatud tänu oma efektiivsusele. Lühikese ajaga lihtsalt saavutatud suurepärane tulemus annab kehale uue hingamise. Enesekindlus ja paranenud tervisenäitajad on alati suureks rõõmuks ning jääb vaid saledamat peegelpilti nautida.

Mis saab aga siis, kui elukogemust on rohkem ning kiire kaalukaotusega ei suuda dekoltee kahanemisel sama tempot hoida – tulemuseks lõtvunud nahk? Sale olla on imeline, õnneks saame kinnitada, et tänapäeval kaalukaotusega ei pea kaasnema stress kortsus ja lõtvunud dekoltee tõttu – olukorda on võimalik parandada.

Miks nahk koheselt ei kahane?

Põhjuseks on kollageeni puudus. Just kollageen, keratiin ja elastiin annavad nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse.  Meie keha toodab vajamineva kollageeni ise, kuid vananemisega seotud protsesside toimel selle valgu tootmine väheneb järk-järgult ja dramaatiliste tulemustega. Erinevate allikate andmetel võib olla kollageenikadu nahas keskmiselt kuni 1% aastas. See tähendab, et viiekümnendaks eluaastaks võib naistel olla loomulikult esinev kollageen nahast peaaegu kadunud.

Loomulikult saab igaüks tervislike harjumuste ja elustiiliga seda protsessi aeglustada, aga päriselt peatada kollageenikadu pole võimalik.

Kui nüüd lisada juurde ülekaal ja seejärel kiire kaalukaotus, siis võibki tekkida olukord, kus peeglist paistab lõtvunud ja kortsus kael. Kui ülejäänud keha naha toonust võib trenniga parandada, siis kaelanaha olukorda treeningute abil ei saa muuta.

Kuidas lahendada lõtvunud naha probleemi?

Kui varasemalt olid lahenduseks kõrge kaelusega riietus või plastiline kirurgia, siis tänapäeval saab ka lihtsamini häid tulemusi saavutada. Dermakosmeetika kombineerib ilu ja tervise ning võimaldab pakkuda teadusliku panuse abil kvaliteetseid tooteid, mis suudavad naha olukorda erinevates seisundites parandada.

Dr Simeonsi dieedi e-poest leiab valiku kvaliteetset Biotopix dermakosmeetikat, mille hulgas ka suurepärane toode lõtvunud kaelanaha probleemi lahendamiseks – Biotopix vananemisvastane kreem näole ja dekolteele.

Biotopix vananemisvastane kreem näole ja dekolteele kohese efektiga

Mis teeb Biotopix vananemisvastase kreemi nii eriliseks?

Kuna Dr Simeonsi dieedi ajal ei ole soovitatav kasutada tavakosmeetikat, mis sisaldab loomseid rasvu või taimseid õlisid, siis figuurisõpradel on oluline teada, et antud kreem on sobilik kasutamiseks ka Dr Simeonsi dieedi ajal. Nii saab juba kaalulangetamise ajal nahka toetada vajalike toimeainetega ning vältida probleemi süvenemist.

Biotopix vananemisvastane kreem näole ja dekolteele on efektiivne tänu oma erilistele koostisosadele:

  • Kreemis sisalduv Sorghum taime varre mahl on tõhus vananemisvastane komponent, mis lisaks pikaajalisele noorendavale toimele annab ka kiire ja kohese kortse siluva efekti. 
  • E-vitamiin on tugev antioksüdant, mis võitleb vabade radikaalide poolt tekitatud kahjustustega. Regulaarne E-vitamiiniga kreemi kasutamine pinguldab nahka ning kaitseb seda igapäevaeluga kaasneva stressi eest.
  • Dimetikonool täidab kortsud ja vaod ning muudab naha silmnähtavalt nooruslikumaks kohe peale kreemi kasutamist.

Kreem sisaldab ka sheavõid ja jojobaseemne- ning päevalilleseemneõli, mis kõik on  rikkalikud  rasvhapete ja toitainete allikad – need on olulised naha niisutamiseks ja nahas jätkuva kollageenitootmise soodustamiseks. Tänu nendele toimeainetele paraneb tulemus pikaajalisel kasutamisel veelgi.

Biotopix vananemisvastase kreemiga näole ja dekolteele tutvumiseks ja tellimiseks külasta meie e-poodi. Seal on ka terve rida teisi Biotopix Specific sarja tooteid, mis on kõik sobilikud dieediprogrammi läbimisel ning ka hiljem kasutamiseks.