Eha: Kaalu kaotamine oli lihtne, kadus üle 13kg ning suitsuisu

„Olen terve oma elu pidanud igasuguseid dieete, enne seda lahendust tulemusteta. Dr Simeonsi dieediga oli kaalu kaotamine lihtne. Kokku kadus 13,5kg ning suutsin ka suitsetamisest loobuda,“ räägib 60-aastane Eha.

Naine tutvus Dr Simeonsi dieediga tänu Naistelehes ilmunud loole. „Lugesin artiklit dieedist ja mõtlesin, et peaks veel proovima. Soov oli suur liigsetest kilodest lahti saada.“ Kaua ei läinudki aega, kui Ehal oli pakett tellitud ning alustas oma dieediteekonda.

Dieedipidamisega mul raskusi polnud, nälga ei tundnud kordagi. Pigem sõin alati vähem, kusagil 400kcal ringis,“ räägib naine. Lisaks kaalulangetusele kaasnesid dieediga Eha elus ka muud muutused. „Suutsin kaalu säilitusajal loobuda ka suitsust ilma erilise kaalutõusuta,“ rõõmustab ta.

Naise sõnul on kaalulangetamise juures oluline hoida tugevat iseloomu. „Mul ilmselt pole nii suurt jõudu öelda kõigele maitsvale ei. Seega, nii ma siis võitlen iseendaga – kui kaal jälle juures, otsin graanulid välja ja jälle dieedile.“ Kõige olulisem on tahtmine muuta oma igapäevaharjumusi, et dieedinõuandeid järgides ka kaal säilima saada. „Dieet ise on lihtne ja probleemivaba pidada, keeruline on hiljem iseendast jagu saada. Seda pole ma veel õppinud,“ sõnab kaalulangetaja.

Kui kahtled, kas alustada Simeonsi dieediga, siis mõtle, et kaotada peale kaalu pole küll midagi. Ja kui alustad, siis tea, et sul peab olema ka tugev iseloom, et osata öelda ahvatlustele ei!“

 

Kui Eha lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT