Ilona: “Kuu ajaga 11kg kergem – dieedikonsultant on suureks abiks!”

“Sain Dr Simeonsi dieediga kuu ajaga vormi ning enesetunne on palju parem. Suureks abiks programmi edukal läbimisel on dieedikonsultant, tänu kellele tundsin, et pole sellel teekonnal üksi,” kinnitab 30 päevaga 11 kilo kaotanud 46-aastane kahe lapse ema Ilona Viljandist.

Ilona sõnul ei muretsenud enne laste sündi ta kaalunumbri pärast üldse. “Peale esimese lapse sündi võtsin päris palju kaalus juurde ning siis aitas kaalujälgijate grupp. Kui peale teise sünnitamist kasutasin sama meetodit, kuid siis oli abi ajutiselt.” Naise sõnul on tema perekonnas soodumus ülekaalulisusele ning stressirohkel ajal on oma mõju. “Olen proovinud erinevaid dieete, kuid pigem on kogemused olnud piinarikkad ja lühiajalise efektiivsusega.” 2012. aastal läbis Ilona ka maovähendusoperatsiooni, mis aitas kaasa 35 kilo kaotamisele, kuid 6 aastat hiljem hakkas kaal uuesti tõusma ning lisandus kokku 20 kilo.

Dr Simeonsi dieeti soovitas Ilonale tütar, kes ka ise häid tulemusi saavutas. “Hakkasin programmi kohta rohkem uurima Facebookist ja kodulehelt ning see kõik tundus nii kiire ja lihtne. 500 kcal tundus küll esialgu hirmutav, kuid näidismenüüdega põhjalikumalt tutvudes sain aru, et asjata.” Kindel eesmärk lisakilodest vabaneda silme ees, tellis Ilona paketi. “Minu jaoks oli ka suureks motivatsiooniks enesetunde parandamine.”

Esimene nädal kulges naisel kohanemisraskustega. “Alguses oli keeruline toiduainete kaalumiste ja kellaaegade jälgimise süsteemiga harjuda, kuid teisel nädalal oli juba palju lihtsam, sest kõik kulus pähe.” Ilona sõnul tekitab programmiga kaalu langetamine isegi veidi hasarti ning on tänu sellele mängulisem. “Dr Simeonsi dieedi äpp aitas palju aega kokku hoida ning oli mugav tööriist, et tulemusi jälgida. Kuna elan üksi ja pole harjunud palju kokkama, siis põhjalikum toidumenüü planeerimine ja toiduvalmistamine oli mulle asja juures kõige keerulisem.”

Dieediprogrammi läbimise järgselt on kaalunumber kenasti stabiilsena püsinud. “Kõik on kulgenud kenasti ja kaalu kõikumine on lubatud +/-1kg raames. Siiani teen õunapäevi, mis aitavad hästi, kui eelneval päeval on rohkem pidustuste tõttu söödud. Paljud retseptid, näiteks kapsahautis kanaga, on siiani lemmikute hulgas.” Ilona sõnul aitas Dr Simeonsi dieet oma keha paremini tundma õppida. “Enesetunne on parem, jõuan olla aktiivsem ja ka uni on kvaliteetsem. Tunnetan palju paremini, mis toiduained mulle sobivad ja mis mitte. Näiteks märkasin peale dieedi läbimist, et riisi söömine ei mõju mulle hästi – nüüd väldin seda teadlikult.”

Kahe lapse ema kiidab Dr Simeonsi dieedi juures eelkõige selle lihtsust ja personaalse konsultandi olemasolu. “Sain iga hetk Juliale kirjutada või helistada, kui tekkis küsimusi menüü või toiduainete suhtes. Ta oli alati olemas ning tõlkis mulle minu jaoks arusaamatu info ka vene keelde, millest oli palju abi. Tundsin, et ma pole sellel teekonnal üksi,” sõnab naine ning julgustab kõiki programmi proovima. “Kui tekib kahtlus, kas selle dieediga algust teha, siis minu kindel soovitus on küsida dieedikonsultandilt täpsemat infot juba alguses. Seda tegin ka mina, sain oma küsimustele vastused ja see aitas programmi kasuks otsustada ning enesekindlalt kaalu langetama hakata.”

 

Kui Ilona lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT