Hille: Kaotasin 10kg, komplimendid tuttavatelt andsid mulle tiivad!

“Kaotasin 40 päevaga kokku 10kg. Enesetunne oli fantastiline, energiat ja enesekindlust andis tulemus kõvasti juurde. Lisaks tõi kaalukaotamine komplimente tuttavatelt, mis andsid kohati lausa tiivad!” räägib 58-aastane Hille, kolme lapse ema Tallinnast.

Nagu paljudel meie dieedipidajatest, tekkis Hille kaalulangetamise soov hiljutise kaalutõusu tõttu. “Olen võtnud viimase 3 aastaga juurde umbes 10kg. See oli minu jaoks väga raske ning piinav,” tunnistab naine, lisades, et pole kunagi dieediusku olnud. “Oma noorusaja kogemustest tean, et kaotatud kilod tulevad sama kiirelt tagasi, kui kaovad.”

Kõik muutus, kui Hille sai kokku ühe tuttavaga, keda polnud aasta aega näinud. “See naisterahvas oli aastaga muutunud tavalisest eesti naisest fantastilise väljanägemisega daamiks! Pidin tõdema, et üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, seega olin kohe nõus alustama.” Nii saigi alguse dieediteekond.

“Dr Simeonsi dieedi juures oli minu jaoks kõige raskemad esimesed kaks nuumamise päeva, mil tuli kaalus juurde võtta. Ma pole vist kunagi niipalju päeva jooksul söönud, kui sel ajal,” tunnistab naine. Esimese kahe päeva tulemusena võttis dieedipidaja jurde 700g, olles siis 73,5kg. “Usk dieedi vastu tekkis alles siis, kui hakkasid kaduma esimesed kilod ehk siis kolmandal-neljandal päeval. Sealt edasi oli juba kõik kerge, kuna toiduvalik oli minu jaoks piisavalt suur,” nendib ta.

“Praeguseks on möödas esimesest ringist 10 kuud ning kaal püsib normi piires.” Lisaks kaalulangetusele on muutunud ka naise söömisharjumused, sest pöörab rohkem tähelepanu, mida ja millal sööb. “Aeg-ajalt luban endale vastavalt vajadusele ka maiustusi. Minu nõrkus on šokolaad,” tunnistab Hille, kuid lisab, et sellisel juhul hoiab kaalu teadlikult kontrolli all lisategevustega. “Peale maiustamist teen kas järgmisel või ülejärgmisel päeval õunapäeva, millal lisaks igapäevasele 10 000 sammule ja ujumistrennile söön ainult õuna, kuni kaal taas normis.”

Naisel on soovitusi ka inimeste jaoks, kellel probleeme ülekaaluga ning tõsine tahtmine ja soov saada tagasi oma unistuste kaal. “Mõtle enda jaoks läbi, MIKS sa soovid kaalu langetada. See tahtmine peab tulema sinu enda seest, mitte kellegi teise soovitusest.” Hille sõnul, kui inimese jaoks on enda peegelpildi vaatamine piinarikkam kui tundmatu dieediga alustamine, siis tasub kindlasti võtta ette kindel otsus ning lihtsalt alustada. “Kui oled juba algust teinud ning koged esimesi kaalulanguse tulemusi juba kolme-nelja päeva pärast, saad juurde enesekindlust ning oled valmis minema lõpuni!” Kindlasti soovitab naine ka läbida stabiliseerimise aeg, mis kinnistab saavutatud kaalunumbri.

“Peale dieedi lõppu oled nii õnnelik oma saavutuse üle, et suudad kindlasti muuta ka oma vanasid toitumisharjumusi,” räägib Hille. Naise sõnul ei ole tarvis loobuda täielikult ihaldatud toitudest. “Sa lihtsalt jälgid rohkem, millal ja kui palju endale lubad ja kuidas seda hiljem tasakaalustada, et ei tekiks tagasi soovimatut kaalutõusu.”

Kui Hille lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT