Heleryn: “Tervislikult ja odavalt kaalust alla – otsus, mida ei kahetse”

“Dr Simeonsi dieet võimaldab odavalt kaalust alla võtta, ning vähese aja jooksul väga häid tulemusi saavutada. 40 päevaga vabanesin pea 10 kilost ning vahetasin riided suurus 38 number 34 vastu,” sõnab 18-aastane Heleryn.

“Enne Dr Simeonsi dieeti proovisin oma toitumist ise parandada – jälgisin mida suhu pistan, liikusin palju,” räägib Heleryn. Mõned aastad tagasi käis neiu korralikult trennis ja kaaluga probleeme polnud. Kuna trenni jõudmiseks oli vaja ette võtta pikad bussisõidud maalt linna, hakkas motivatsioon pikapeale kaduma. “Treeningute lõppedes hakkas kaal kohe tõusma,” meenutab neiu.

Dr Simeonsi dieedist kuulis Heleryn esmakordselt kolleegilt kellega suvevaheajal koos töötas. “Tema oli juba dieedi läbinud ja tulemus oli silmnähtavalt võrratu! Mõtlesin, et võiks ju ka proovida.” Mõeldud, tehtud – dieedipakett oli varsti koju tellitud ja neiu asus usinalt asja kallale. 76kg 170cm pikkuse juures oli vaja kiiresti väiksemaks numbriks vormistada.

“Esialgu oli suurim hirm see, et ma ei saa oma kõhtu täis, sest 500kcal päevas süüa tundus väga vähe. Samuti kartsin, et kaal ei lange ja ma ei tee kõike nii, nagu tegema peaks,” tunnistab Heleryn. Ent hirmud olid asjatud. “Programmi esimeses etapis kaal ei tõusnud vajalikus mahus, õnneks selgus, et sellest polnud hullu. Murele lahenduse leidmiseks pöördusin konsultandi poole ning toimetasin edasi tema juhiste järgi.” 

“Minu üllatuseks oli mul kaalulangetuse ajal kõht alati täis ja ülekilod kadusid kiirelt. Kohanesin uute harjumustega ja tegin lubatud toiduainete nimekirja järgi menüüd ise.” Heleryn lemmikuks kujunesid kana, mida maitseainete ja sibulaga ahjus küpsetas ning värske kurk rohke äädikaga. Söögikorrad jagas neiu kaheks – esimene kell 12 ja teine kell 18. “Nii oli hea ja lihtne toimetada.”

Neiu kiidab dieedipaketi osaks olevat personaalse konsultandi teenust. “Dieedikonsultandi abi kasutasin korduvalt. Pean seda väga vajalikuks. Alati sain kiired ja abistavad vastused, kui miskit jäi arusaamatuks.” Lisaks professionaalsele konsultandile oli neiule suureks toeks ja abiks ka tema ema, kes alati dieediks vajaliku söögi olemasolu kapis kontrollis. 

Kiire kaalulangus ei jäänud kellelegi märkamata ja kiidusõnu Helerynile jagus. “Kogu dieedi aja oli mu enesetunne väga hea ja igahommikuselt kaaludes langust nähes tuli motivatsiooni aina juurde.” 40 päevaga kadus 9,4kg ning neiu otsustas täide viia oma ammuse soovi – teha nabaneet. Suureks jäänud riideid sai kapist välja vahetatud, pükste suurusnumber vähenes 2 korda ning suurus 38 talveparka asemel sobib nüüd 34.

Heleryn annab kolm soovitust, et huvilisel oleks lihtsam dieediringile vastu minna:

  • tee eelneval õhtul toidukorrad karpidesse valmis;
  • pea kinni reeglitest, et sööd ühte valguallikaliiki korraga;
  • kui on küsimusi, konsulteeri alati konsultandiga.

 “Kõik, kes on mõelnud Dr. Simeonsi dieeti proovida – tehke kohe algust! See on otsus, mida te ei kahetse, sest meetod võimaldab odavalt kaalust alla võtta ja vähese aja jooksul väga häid tulemusi saavutada, ” sõnab Heleryn julgustavalt.

 

Kui Heleryni lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT