Getter: Dr Simeonsi dieedil on garanteeritud tulemused, sain lahti 14kg-st

“Kaotasin ühe dieediringiga 14kg, olen toitumise osas palju teadlikum ning tunnen end hästi. Võib vist öelda, et Dr Simeonsi dieet on lollikindel dieet, sest võimaldab garanteeritud tulemused,” räägib toiduarmastajast Getter, kes dieedi abil oma elus uue lehekülje pööras.

Getteri kireks on söögi tegemine ja söömine. “Eriti meeldib mulle magus – teen ise kinkidena maiustusi kui ka kooke-pirukaid.” Mis seal salata, ka poes käimine ei möödu ilma selleta, et korvi pistetakse midagi magusat. “Ma ei ole kunagi sale olnud ja seetõttu olen proovinud kõikvõimalikke trenne ja dieete,” räägib naine, kelle kogemustepagasisse kuulub suur hulk lahendusi alates paleo-dieedist kuni bodypumpini. “Ükski neist pole andnud soovitud tulemust või on mu kannatus katkenud.”

Dr Simeonsi dieediga tutvus Getter tänu töökaaslasele, kes usinalt dieediprogrammiga kaalu langetas. “Nägin, kuidas ülemus käis karbikestega tööl ja nädal nädala järel ainult kõhnemaks muutus,” kirjeldab naine, kuidas esialgu tundus selline nähtus väga üllatav. “Ei suutnud seda uskuda, et see nii lihtne saab olla ja otsustasin proovida.” Sealt saigi alguse Getteri teekond saledama kehani.

Enne alustamist ringles dieedipidajal peas mitmeid mõtteid, mis ettevaatlikuks tegid. “Hirme oli kaks – esiteks, kas tervis peab vastu ja teiseks, et mul pole piisavalt iseloomu, et dieet lõpuni teha,” tunnistab ta. Suur rõõm oli aga sellest, et hirmud olid täiesti asjatud. “Kõik läks ristivastupidi. Sõbrad ja pere toetasid ja võtsid samuti minu kõrvalt kaalust alla.”

Dieedi esimene faas ehk nuumamine oli naise jaoks väljakutse, sest kui tuleb palju süüa, siis seda teha ei taha. “Sel hetkel kadus igasugune isu ja soov magusa järgi.” Getter tunnistab, et esimesed nädalad jälgis ta dieedijuhendit väga täpselt. “Ajasin ikka püüdlikult näpuga järge, et mida ja kui palju süüa võib.” Kõik oli sekundi ja milligrammi pealt paigas, kuni tekkis vilumus ja kujunesid välja maitse-eelistused.

Kaalulangetamine kulges Getteril edukalt, kuid langetuse järgselt tekkisid mõningad katsumused. “Stabiliseerimise ajal jäin tõbiseks ja kaal kukkus veelgi, kuigi poleks tohtinud.” Isegi soovitatud patustamine ei aidanud, kuid kuna kaal jäi siiski püsima, siis see naist ei hirmutanud. Kõige põnevam oli sellel ajal Getteri jaoks üks sõbrapäevapidu, kuhu sai toidu valmistada. “Nii tervislikku söögilauda polnud mu sõbrad veel kogenud.”

Peale kaalulangetust tunneb naine end hästi. “Veidi olen muutunud valivaks ja kindlasti väga palju teadlikumaks selles osas, mida ja kui palju süüa.” Dieeti peab Getter lihtsaks, sest kõik on ette öeldud ja vajaduse korral saab alati nõustajale helistada või kirjutada. “Alguses oli veidi keeruline kõige üles kirjutamine ja päevikupidamine,” nendib ta, kuid siiski lisab, et samas oli hea jälgida, mida sõid, palju kaalusid ning millised olid ümbermõõdud.

“Natuke tuli kokku puutuda ka nendega, kes arvasid, et rikun ära oma tervise sellega, et justkui üldse ei söö.” Olukorra lahendas Getter aga laia naeratusega. “Tuletasin endale meelde, miks ma seda teen ja vaatasin mõnda pilti endast, kus ma tunduvalt rohkem kaalusin,” jagab naine oma motivatsiooninippe.

Neile, kes kõhklevad dieediga alustamise osas, soovitab Getter lugeda läbi mõned edulood. “Ehk leiad sealt mõne sõbra või tuttava, kellelt küsida kõik üle, mis küsimusi tekitab.” Üldiselt peab naine dieeti väga lihtsaks. “Võib vist lausa öelda, et see on lollikindel ja tulemus on garanteeritud,” kiidab Getter.

Kui Getteri lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT