Gerda: “Dr Simeonsi dieedi pluss on soodne dieedimenüü”

“Dr Simeonsi dieet võimaldas mul kaotada 40 päevaga kehalt 36cm ja 12,6 kilo. Soodne dieedimenüü on teostatav ka kiire elutempoga,” räägib 29-aastane kolme lapse ema Gerda. 

Viimase rasedusega kogunes Gerda kehale paarkümmend lisakilo. “Nagu ikka, lootsin ka mina, et küll alla läheb imetamise ja lapsega jalutamisega. Proovisin ka teha paari toitumiskava, kuid kaal liikus vaid mõned kilod alla ja tuli juurde tagasi,” sõnab naine. Olukord ei olnud kiita ning mõjus ka psühholoogiliselt. “Tekkis tugev stress ja peegel oli suurim vaenlane,” meenutab Gerda.

Dr Simeonsi dieedist tuli kolme lapse emal juttu sõbrannaga. “Sain teada, et tuttavad teevad ja võtavad edukalt alla. Hakkasin uurima ja edulugusid lugema, oleksin soovinud kohe tegema hakata, kuid pidin ootama millal imetamise lõpetan.” Gerda sõnul oli see tema elu parim otsus, sest 40 päeva möödudes vaatas peeglist vastu 12 kilo kergem naine.

“Minu suurim hirm enne dieeti oli, et seegi lahendus ei mõju mulle – eelmised ju ei mõjunud,” kuid esimese nädalaga sai selgeks, et asi toimib. Dieedi alguses tekitas Gerdas õhinat mõte õunapäeva läbimisest. “Ootasin juba kurikuulsat õunapäeva, et veenduda, kas tõesti on see võimalik ja tehtav ilma näljatundeta – sain kinnitust, et ongi!” Dieedi menüü on dieedisõbra sõnul imelihtne. “Suurt kokkamist polnud õnneks vaja, isegi minu lastele meeldisid enamus road ja nii said ka nemad tervislikumalt toituda.”

“Kõige suurem sõber ja motivaator oli hommikune kaalumine, raske uskuda, aga nii see on siiani,” räägib Gerda. Dr Simeonsi dieediprogrammi suurimaks plussiks peab ta dieedikonsultandi olemasolu. “See on nii hea, et igal ajal ja iga probleemiga saab pöörduda konsultandi poole. Kasutasin võimalust usinalt.”

Stabiliseerimise algus oli Gerda jaoks suurimaks väljakutseks. “Ma ei osanud ju midagi kohe süüagi. Algselt sõingi veidi liiga vähe ja kaal endiselt langes 1,5 kilo, kuid siis sain olukorra kontrolli alla. Kusjuures kaal püsib endiselt ja kui ongi pidupäevasid, siis oskan valida koguseid ja teha tervislikke toiduvalikuid.”

12,6 kilo kergemana on enesetunne imeline. “Tunnen ennast kui udusulena – ma ei ole väsinud, jõuan rohkem. Ootan juba uut dieedi aega, et lõplik eesmärk kätte saada.” Gerda sõnul on õige, mida räägitakse, et Dr Simeonsi dieediga pole tõesti kaotada midagi muud peale kilode. “Soovitan programmi inimesele, kes soovib edukalt kaalu langetada. Soodne dieedimenüü, mis on teostatav ka kiire elutempoga.”

 

Kui Gerda lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT