Evelin: “Kiire kaalulangetus – Dr Simeonsi dieedi ajal kaotad lisakaalu igapäevaselt”

„Dr Simeonsi dieediga on tulemused silmnähtavad ja grammid langevad IGA PÄEV! Eriti suureks abiks on konsultant, kes kogu dieedi ajal alati aitab, kui peaks tekkima kaaluseisak või muu takistus,” räägib Dr Simeonsi dieediga edukalt 9 kilo kaotanud 33-aastane Evelin, kelle sõnul kiire kaalulangetus on programmi suurim eelis.

Istuva töö tõttu on Evelin kaaluga pidevalt hädas olnud. Proovisin erinevaid dieete ja käisin ka trennis, kuid need ei andnud piisavalt kiireid tulemusi. Andsin ka üsna kergelt alla, sest mugavam oli pärast tööd koju teleka ette istuma minna kui jõusaali suunduda.” Dr Simeonsi dieeti sai naine tänu loosiõnnele proovida täiesti tasuta. „See tundus nii imelihtne, tulemusi vaadates ei uskunud ma, et selline asi tegelikult võimalik on!” jagab naine imestust.

Nagu paljudel oli ka Evelinil dieediga alustades hirm näljatunde ees. Kuigi esimestel päevadel jäi kõht tõesti natuke tühjaks kadus see tunne peagi. „Keha lihtsalt vajas aega uue olukorraga harjumiseks. Mida aeg edasi, seda raskem oli tegelikult süüa täis päevane ettenähtud kaloraaž, eriti just õunapäeval!” Enesetunne läks aina paremaks, eriti kui tulemusi juba peeglist näha olid. „Vanad teksad, mis juba ammu enam jalga ei läinud, olid nüüd ideaalsed. See tegi tuju ikka väga heaks. Lisaks sain palju komplimente, et olen nii kõhnaks jäänud,” muigab dieedipidaja.

Menüüde koostamisel ammutas Evelin ideid foorumist ning jälgis lubatud toitude nimekirja. „Ei pidanud palju mõtlema, mida süüa teha, sest lubatud toite pole nii palju, et oleks raske valikut teha. Samas leiab igaüks endale midagi meelepärast.” Naine avastas, et kana sobib talle ideaalselt, seega jäigi selle juurde kuni dieedi lõpuni. Toidud sai paar päeva ette karpidesse valmis tehtud, kuna Evelinile meeldis näha, mida ja kui palju ta päriselt päeva jooksul süüa saab. „Jagasin eined endale sobivatele kellaaegadele, jälgisin et kõht õhtuti liiga tühjaks ei jääks ja näksimise isu ei tuleks.” Õunapäevad olid eriti lihtsad, jälgida tuli ainult kellaaegu ja et 500 kcal kindlasti täis saaks.

Konsultandi tuge naine aktiivselt ei kasutanud. “Mõned korrad kirjutasin kontsultandile alguses, kuid üldjuhul abil vaja ei läinud. Tunnistan, et samas on hea teada, et keegi on põhimõtteliselt 24/7 olemas, kui peaks tekkima soov nõu küsida.” Eriti oluliseks peab Evelin dieedikonsultandi tuge nt kaaluseisakute korral, kus tihti ei tea, kuidas parim oleks toimida.

Stabiliseerimise perioodi jättis Evelin küll vahele, kuid ühtegi kilo ka pool aastat hiljem pole tagasi tulnud. (Dr Simeonsi dieedi meeskond soovitab siiski stabiliseerimise etapp läbida, et uus kaalunumber kindlasti kinnistuks!) Lõplik tulemus ehk 9 kilo kergema kehakaalu üle on naine väga õnnelik. “Dr Simeonsi dieediga tõesti igapäevaselt kaal langeb. Tulemused on silmnähtavad.” Naine saavutas ideaalse rannavormi ning rõivasuurus alanes 2 numbri võrra. „Ka sõbranna tegi selle dieedi läbi ning nägi 8 kilo kergemana vapustav välja!” Perekond ja sõbrad, kes suhtusid skeptiliselt kiiresse kaalulangusesse ilma trenni tegemata, kuid nägid, et see on tõesti võimalik. 

„Kõik kes on proovinud kaalust alla võtta, aga ebaõnnestunud, peaksid kindlasti proovima Dr Simeonsi dieeti. Sellega on tulemused tõesti kiired ja lihtsad tulema, kui 100% reeglitest kinni pead. Oska öelda  “ei” ahvatlustele ja süvenda endale, et saad hakkama!” soovitab Evelin.

 

Kui Evelini lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT