Eva Linda: “Kui iseseisvalt ei õnnestu, siis proovi Dr Simeonsi dieeti!”

„Julgustan Dr Simeonsi dieeti katsetama just neid, kellel ise üritades pole kaalulangetus õnnestunud. Minusuguse kärsitu inimese jaoks on see olnud ainuõige variant,“ sõnab dieediringi toel 8 kg kaotanud kultuuritöötaja ja tudeng Eva Linda. 

Inspireeriv eeskuju

Kuni 19. eluaastani püsis Eva Linda kaal stabiilselt 60kg ringis ning liikuva töö tõttu ei pidanud vormi hoidmisega palju vaeva nägema. Noor naine oli enda kehaga rahul, energiat oli palju ja riided sobisid hästi selga. Kontoritööle asudes hakkas aga kaal järk-järgult tõusma. “Ühel hetkel olin olukorras, kus ei julgenud enam kaalule astuda. Mure kehakaalu pärast rikkus pidevalt minu tuju ning proovisin mitmeid kordi oma toitumist muuta. Kannatamatu inimesena ei suutnud ma kahjuks järjepidev olla, soovisin kiireid tulemusi ja kui neid lühikese ajaga ei saavutanud, siis andsin alla ning naasesin vana elustiili juurde.”

Dr Simeonsi dieedist kuulis ta esimest korda oma sõbrannalt, kes oli selle abil kaotanud kahe ringiga 18 kg. “Võimalus äratas minus koheselt huvi, kuid tema teekonda kõrvalt jälgides tundus mulle, et mina sellega küll hakkama ei saa.” Eva Linda ei suutnud uskuda, et programm tõesti toimib lubatult ning kartis näljatunde tekkimist. Kui 166 cm pikkuse juures oli kaalunumber tõusnud 83 kg peale, otsustas neiu, et nüüd on aeg Dr Simeonsi dieedile võimalus anda.

Arendavad väljakutsed

Esimesed päevad kustutasid eelnevad hirmud koheselt. “Dieediga algust tehes mõistsin, et nälja pärast ma küll muretsema ei pea. Pigem oli väljakutseks tarbida täpne arv kaloreid.” Lubatud toiduainete nimekiri tegi poes käimise kergeks ning arendas loovust. Katsetamise käigus õnnestus avastada mitmeid erinevaid retsepte, mis ka kaalulangetuse järgselt rõõmu pakuvad. “Toidu tegemine muutus palju lihtsamaks. Kui varasemalt kulus sellele kuni tund, siis dieedi ajal tunduvalt vähem. Reegleid järgides oli kõht pidevalt täis ning õppisin vahet tegema näljatundel ning lihtsalt isul.”

Dieedi viimased 10 päeva pakkusid tõelist väljakutset, sest keha hakkas väsima ja kaalulangetuse tempo aeglustus. “Õnneks suutsin ennast siiski kokku võtta ja lõpuni pingutada ning olen selle üle väga õnnelik.“ Stabiliseerimise periood möödus lihtsalt, kuna pärast 40-päevast dieediperioodi muutus harjusmuspärane menüü tunduvalt laiemaks ja toidukogused väiksemaks. “Suudan tänud Dr Simeonsi dieedile süüa palju mõõdukamalt ning naudin sellega kaasnevat kerget enesetunnet.”

Eriti hea kärsitutele

“Minul jäid perioodi sisse ka tähtpäevad, kus mõnel korral murdusin, kuid üldiselt olen dieedi läbimise tulemusega väga rahul. Hoolimata patustamisest suutsin dieediringiga kaotada 8kg.” Lisaks heale enesetundele andis kaalulangetus Eva Lindale ka tõuke taas aktiivsemaks ja sportlikumaks eluviisiks. “Ka toitu valmistades teen nüüd teadlikumaid valikuid ja tean täpselt, mis toiduained mu kehale sobivad.”

“Soovitan Dr Simeonsi dieeti kõigile, kes on proovinud iseseisvalt kaalu langetada, kuid on alati loobunud. Ärge seadke endale liiga kõrgeid ootusi, nautige protsessi ja kui mõnel päeval ei lange kaal sama palju kui eelmisel, siis sellest ei juhtu midagi. Tähtis on olla järjekindel ning siis ei lase ka tulemused ennast kaua oodata.” 

Kui Eva Linda lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT